Затриманим на “доларовому” хабарі виявився молодий уманський депутат

21.09.2017, 13:59

Вчора ввечері оперативники СБУ та Уманської місцевої прокуратури затримали “гарячому” депутата Уманської міськради та його помічника.

Як повідомляють в прес-службі УСБУ в Черкаській області, зловмисники вимагали гроші від місцевих підприємців за безперешкодну торгівлю під час Рош Га-Шану.

20 вересня обох чоловіків було затримано, коли помічник-консультант депутата отримував 300 доларів від підприємця.

Як вдалося з’ясувати виданню “Інфоміст” у правоохоронних органах, затриманим є 27-річний депутат Уманської міської ради Кулінєєв Ярослав Григорович.

На сайті ради він значиться як член партії “Відродження”. Однак сьогодні у соцмережі “Фейсбук” глава фракції партії “Відродження” в міськраді Ірина Плетньова повідомила, що Кулінєєв виключений із фракції 17 червня 2016 року. Депутатка наголосила, що “Відродження” не несе відповідальності за будь-які вчинки Кулінєєва.

Як повідомляють в УСБУ області, зареєстровано кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

0 коментарів

Залишити відповідь