Заступнику мера повідомили про підозру, – прокуратура

07.06.2018, 18:08

Одному з заступників міського голови Черкас повідомили про підозру у розкраданні майна.

Про це сайту “Інфоміст” ровідомилиу прес-службі прокуратури.

Як стало відомо нашому виданню з власних джерел, мова йде про батьківщинівця Ігоря Волошина. Волошин став уже четвертим за день, кому вручили про підозру в межах провадження про закупівлю і встановлення обладнання в гімнастичну залу.

Раніше повідомлення про підозру отримали також заступник департаменту освіти та гуманітарної політики Максим Шадловський, а також екс-депутат, постачальник обладнання Микола Бондаренко і його дружина.

“Слідством установлено, що посадові особи Черкаської міської ради за попередньою змовою між собою, маючи на меті розтрату бюджетних коштів на користь третьої особи, залучили до своєї протиправної діяльності приватного підприємця та її чоловіка. Саме з приватним підприємцем зазначені посадовці в 2017 році, від імені департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради уклали договори поставки товару. Достовірно знаючи, що обумовлений товар не закуплено та не постачався й умови договору в дійсності не виконано, вказані посадові особи підписали акти прийому-передачі майна та договори про передачу товару на зберігання, внаслідок чого за нібито надані послуги підприємця з бюджету перераховано більш як 3 млн. 260 тис. грн”, – повідомляють у прокуратурі.

Осіб підозрюють у вчиненні злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 (привласнення та розтрата чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене за попередньою змовою групою осіб в особливо великих розмірах) Кримінального кодексу України.

0 коментарів

Залишити відповідь