Заступник мера та екс-депутат помірялися майданами

14.06.2018, 11:16

У Черкаській міськраді створять робочу групу, яка шукатиме, куди “переїхати” продавцям квітів, кіоски яких зараз розміщені біля драматичного театру.

Таке рішення ухвалила влада спільно з підприємцями на імпровізованій нараді, що відбулася після засідання виконкому.

До складу робочої групи увійдуть земельники, юристи та кілька підприємців, серед яких – екс-депутат, власник споруд біля театру Петро Чернявський.

Загалом нарада відбувалась на підвищених тонах.

Петро Чернявський заявив, що кіоски на площі встановили з подачі колишнього заступника мера Геннадія Шевченка. Також він звинувачував владу в тому, що вона не пропонує альтернативних варіантів для торгівлі.

– Спочатку знайдіть місце, куди перенести торгівлю, а потім переносьте. Ви мені слуги, а не я вам, – звернувся до представників влади Чернявський. – Потрібно визначити місце, а потім людей вигнати. Якщо зараз людей вигнати, їхній товар діти нікуди, він пропаде. Теплиці, в яких вони вирущують квіти, також згниють. Через півроку їм місце не потрібне буде, вони вже в Польщі будуть жити. Дайте команду не чіпати зараз людей!

Окремої уваги заслуговує дискусія, що склалася між Чернявським і заступником мера Юрієм Ботнаром. Так, підприємець заявляв, що саме завдяки таким людям, як він, нині свободівці мають владу у місті.

– Я горло за тебе драв, – кричав Чернявський.

У відповідь Ботнар заявляв, що зміна влади відбулася завдяки майдану. Також він акцентував увагу на тому, що Чернявський є представником провладної партії, тож міг владнати питання з кіосками, поки представники БПП “Солідарність” були у владі міста.

– Ти пішки ходив під стінкою, коли ми робили перший майдан, – заявив у відповідь Чернявський.

– Я бачу, що ви намайданили собі, – обурився Ботнар.

– Безсовісний ви чєловєк (мовою оригіналу, – ред.), – відповів Петро Чернявський.

Міський голова Анатолій Бондаренко апелював до того, що днями суд ухвалив рішення про бездіяльність міської ради через те, що кіоски залишаються на площі Шевченка. Через це, заявив мер, найближчим часом їх буде знесено.

– Влада поставила там незаконно кіоски, тому іншого рішення суду бути не могло, – заявив Петро Чернявський. – Але рішення вступає в силу через 30 днів, якщо жодна зі сторін не подала в апеляцію. Тому прошу дочекатись, коли воно вступить у законну силу.

Заступник мера Юрій Ботнар запропонував виділити земельні ділянки для комунального підприємства “Черкаські ринки”. Опісля КП зможе дати землю в оренду підприємцям.

Втім, як повідомив директор департаменту архітектури та містобудування Артур Савін, у центрі міста вільні земельні ділянки вже відсутні.

– Не знищуйте людей, якщо ви це зробите, вони прийдуть сюди жити, – погрожував у відповідь Чернявський.

Опісля він заблокував прохід меру Черкас із вимогою пообіцяти не чіпати людей.

– Знесемо кіоски найближчим часом, я нічого не обіцяю людям, є рішення суду, – сказав Анатолій Бондаренко і покинув кабінет.

0 коментарів

Залишити відповідь