Реклама

molli

Черкаським перевізникам пропонують возити півдня пільговиків безкоштовно

Заступник міського голови Юрій Ботнар хоче запровадити досвід Івано-Франківська у транспортній галузі Черкас.

Про це він заявив на прес-конференції, відповідаючи на питання кореспондента сайту “ІнфоМІСТ” про ймовірне підвищення плати за проїзд у громадському транспорті.

– В Івано-Франківську перевізники намагалися саботувати позитивні зміни. Не зупинялись, як у нас, але теж погрожували це зробити. Вони там пошантажували, їм підвищили тариф, проте вони з 10 до 14 години безкоштовно возять студентів, школярів і пенсіонерів. Зараз у них тариф протягом дня 5 грн, а після 20:00 – 6, – розповів Ботнар. – Якщо наші перевізники готові також брати на себе соціальну відповідальність, ми готові сідати і предметно говорити про підвищення тарифу.

Крім того, продовжив заступник мера, перевізники мусять виконати попередні умови, які поставив перед ними виконком: встановлення моніторингу з фіксацією порушень, озвучування зупинок тощо.

– Ми не можемо комусь щось нав’язувати, все має бути в межах законодавства. Але якщо вони висловлять ініціативу перевозити з 10 до 14 пенсіонерів і дітей, то тоді ми будемо вважати, що вони справді хочуть працювати в нашому місті, вони готові йти на зустріч, – резюмував Ботнар.

Також Ботнар повідомив, що до нього звертались перевізники з Київської області, які хочуть працювати в Черкасах.

Подібні публікації

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама