Заступник губернатора: якби у 2014 році в нас був індустріальний парк, усіх би підприємців “зачепили” тут

12.01.2017, 12:56

Замість запланованих 25 гектарів майбутній індустріальний парк становитиме 40 га. Про те, як просувається робота зі створенні парку, в інтерв’ю кореспонденту сайту “ІнфоМІСТ” розповів заступник голови Черкаської облдержадміністрації Ярослав Березань.

За його словами, нині владці Золотоноші займаються отриманням кадастрового номера земельної ділянки, опісля – етап подавання документів у Мінекономіки на затвердження.

– Після отримання затвердження від міністерства вже з цим статусом можна буде працювати з інвесторами, паралельно відбуватиметься підведення комунікацій. Місто зараз отримує всі необхідні технічні умови для підведення газу та електроенергії, – розповів Березань.

індус
Територія майбутнього індустріального парку. Фото прес-служби облдержадміністрації

Він повідомив, що підведення комунікацій до індустріального парку планується коштом обласного та державного бюджетів. Опісля уже інвестором почнеться забудова території виробничими приміщеннями.

– Фактично це будуть великі площі для здавання в оренду. Інвестор має зробити такі умови для учасника індустріального парку (орендаря), щоб він прийшов, увімкнув обладнання в розетку й почав працювати. Щоб там уже були всі комунікації, дороги тощо. Щоб підприємець, який став учасником індустріального парку, не мав жодних відносин ані з владою, ані з дозвільними організаціями. Ось така модель. Так це працює у світі, і так ми хочемо, щоб було в Золотоноші, – переповів заступник голови ОДА.

Березань проінформував, що майбутній індустріальний парк передбачає створення 4,5 робочих місць. Він також висловив переконання, що проект буде успішним.

– Він не може бути неуспішним. Повертаємось до географічного розміщення, до запиту бізнесу на такі речі. Уявіть собі: у вас є робота на рік, маєте кілька верстатів і вам складно чи незручно орендувати приміщення, не хочете мати проблем із пожежниками, СЕС. Натомість ви приходите у готове приміщення і починаєте працювати. Особливо був запит підприємців у 2014-2015 роках, коли переїжджали зі Сходу сюди. Був би в нас індустріальний парк, усіх би зачепити тут, і всі б тут працювали, – запевняє Ярослав Березань.

Як повідомляв “ІнфоМІСТ” раніше, проектом золотоніського індустріального парку вже зацікавились інвестори із Польщі та Туреччини.

Повну версію інтерв’ю із Ярославом Березанем читайте ТУТ.

0 коментарів

Залишити відповідь