Заступник губернатора розповів, чому не обрали керівника Агенції регіонального розвитку

11.01.2017, 15:00

БерезаньКерівника Агенції регіонального розвитку наприкінці грудня не було обрано, тому що наглядова рада не змогла обрати кандидата, який би ідеально підійшов для цієї посади.

Про це в інтерв’ю кореспонденту сайту “ІнфоМІСТ” розповів заступник голови облдержадміністрації Ярослав Березань.

За його словами, загалом до участі в конкурсі був допущений 61 кандидат.

– Була досить складна процедура відбору. Перед знайомством кандидатів із наглядовою радою агенції всіх оцінювала спеціальна комісія HR-менеджерів. Окрім експертів зі столиці, там була і представниця Стокгольма (Швеція) Анастасія Некрасова. Вони переглянули всі резюме, мотиваційні листи і обрали вісьмох кандидатів. Опісля відбулося тестування, і їх запросили на співбесіду. За результатами якої команда експертів і надала свої пропозиції, – переповів Березань.

За його словами, найбільше конкурсній комісії імпонував активіст Іван Подолян. Проте достатньої підтримки він не отримав. Тож йому запропонували посаду заступника директора агенції. Що стосується посади керівника, то конкурс буде продовжено до 15 лютого.

Він також додав, що, окрім Подоляна, були ще двоє “фаворитів”-конкурсантів.

– Мою увагу привернули Анатолій Депутат та Олег Білан. Якби їх трьох в одне зліпити, був би ідеальний керівник, – переконаний Ярослав Березань.

Повну версію інтерв’ю читайте ТУТ.

0 коментарів

Залишити відповідь