Заступник голови облради розповів, навіщо купують три пожежні авто

22.08.2017, 11:30

Для продовження сертифікату в статусі “міжнародний”, для КП “Аеропорт-Черкаси” необхідно придбати три пожежні автомобілі. Про це нашому виданню розповів перший заступник голови обласної ради Валентин Тарасенко.

– Ми реалізовуємо комплекс дій для продовження серифікату для нашого аеропорту. Нагадаю, що у вересні закінчується термін сертифікації. Від державної комісії ми отримали деякі зауваження, які треба усунути. Щоб отримати вищий рівень сертифікації, нам треба мати в розпорядженні 3 пожежні автомобіля. Кожний новий автомобіль коштує більше як 3 млн грн. Були б кошти – ми б, звичайно, купили нові. На території України продають сертифіковані реконструйовані автомобілі ЗІЛ-130. Один за майже 700 тис грн ми придбаємо через “АТП Черкаської обласної ради” за залишки коштів. Аеропорту ці кошти передати не можемо, бо є боргові зобов’язання. Інші закуплять через управління транспорту Черкаської ОДА через субвенцію. Таким чином ми придбаємо 3 автомобілі і підтвердимо сертифікацію, – прокоментував Валентин Тарасенко.

Заступник додав, що попередньо на сесіях виділяли 2 млн грн на технічні умови по проектуванню щодо реконструкції “Аеропорту-Черкаси” та 850 тис грн на вдосконалення матеріально-технічної бази.

Також Тарасенко повідомив, що для аеропорту придбали помпу та збираються провести розмітку.

Як писав ІнофМІСТ, 19 серпня комунальне підприємство “АТП Черкаської обласної ради” акцептувало пропозицію ТОВ “Схід Авто Про” щодо продажу пожежної автоцистерни. Відповідно до тендерної документації, підприємці планують поставити комунальниками ЗіЛ-131 1986 року виготовлення з необхідним навісним обладнанням. Вартість договору може становити 697 тис грн.

0 коментарів

Залишити відповідь