«Замість вирішення питання, мер тікає від нас», – перевізник

13.07.2018, 12:50

Сьогодні в Черкаській ОДА відбулася нарада щодо врегулювання ситуації із перевезенням пільговиків. Нагадаємо, раніше черкаські перевізники під час наради у міській раді повідомили, що з 14 липня буде припинено перевезення пасажирів усіх пільгових категорій у місті.

На думку директора ПрАТ «Черкаське АТП-17127» Олени Куниці, причина проблем через «старт виборчої кампанії в місті»:

– Хочу привітати всіх, що в Черкасах розпочалася передвиборча кампанія. Ми це бачимо по відношенню міського голови і секретаря міськради. Дві політичні сили зробили хаос у місті Черкаси. Замість вирішення нагального питання, мер просто тікає від нас, йому не до міста. Члени виконкому уникають прийняття рішення. Їм потрібні політичні дивіденди, а до чого тут ми? – каже вона.

– На всіх незрячих – 2 тисячі в місяць, назвемо так, монетизації пільг. У нас один директор департаменту отримує 40 тисяч зарплатню. Він може один на свою зарплату провозити два місяці всіх незрячих міста, – додає Куниця. – Ми не знаємо, як далі жити, а в них все прекрасно. Всі прийшли сьогодні, бо всім це болить, а їх немає. Вони всі сидять у фейсбуках і дивляться стріми. Їх це влаштовує.

Зазначимо, що ні міський голова, ні жоден з його заступників на нараду в облдержадміністрації сьогодні не з’явився, хоча, за словами голови Черкаської ОДА, вони всі були проінформовані.

Від депутатського корпусу були присутні три депутати: Роман Діскант, Олександр Згіблов та Руслан Зоря.

Нагадаємо, сьогодні перевізник вибачилася перед АТОвцями і пообіцяли й надалі возити пільговиків.

0 коментарів

Залишити відповідь