Реклама

molli

За вертолітний майданчик у Каневі візьметься Генпрокуратура

Народний депутат родом із Черкас Ірина Геращенко просить Генеральну прокуратуру перевірити факт встановлення у Каневі вертолітного майданчика за часів президентства Віктора Януковича.

Про це вона повідомила у “Фейсбуці“.

Депутатка нагадала, що у 2012 році “в цю аферу було вбухано 130 млн грн бюджетних коштів”.

“За такі гроші можна було поремонтувати всі дороги Черкащини. Речники Януковича співали з усіх ефірів, що стане Канів туристичною Меккою завдяки тим гелікоптерам, мовляв, туристи літатимуть з усієї України до Канева, до могили Тараса. Насправді Янукович і Ко один раз використали той вертолітний майданчик, але й то літали не до могили Шевченка, а на полювання”, – зазначає депутат.

Раніше повідомлялось, що за півтора року свого існування вертолітний майданчик прийняв лише 14 рейсів. Тобто менше, аніж один вертоліт у місяць

Подібні публікації

1
Коментарі

avatar
1 Теми коментарів
0 Відповідь по темі
0 RSS
 
Вподобаний коментар
Популярний коментар
0 Коментарі автора
Ольга Нещодавні автори
Ольга
Ольга

Де ж раніше була Геращенко? Навіть я давно про це знаю! Спочатку будували цей майданчик, а цифри озвучували інші – 70 млн. Минуло 3 роки, як Сім”ї тут немає, а майданчик охороняють люди. Називали у СМІ кількість працюючих там людей (не буду повторювати, бо це може бути фейк від журналістів). Тобто, ніхто не літає, нікому 3 роки він був не потрібний, а держава його утримувала та ще й з/п охороні платила? Дуже дивно, що тільки зараз виплило це питання. У яку суму обійшлася ця “нездійснена мрія” екс-президента??

Реклама

Реклама