За рік на Черкащині відремонтували 96 км доріг, – Ткаченко

18.12.2017, 15:44

Голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко проінспектував дорожні об’єкти у Смілянському та Кам’янському районах.

Там відремонтували найаварійніші ділянки автодороги Київ – Знам’янка. Загалом близько 17 км. Ремонт став можливим завдяки співфінансуванню з місцевих бюджетів і залученню кредитних коштів під державні гарантії. Ідеться про майже 170 млн грн, інформує прес-служба ОДА.

– Ця дорога в межах Кам’янщини та Смілянщини була однією з найгірших в області, – розповів голова Черкаської ОДА. – Але спільними зусиллями та за підтримки народного депутата України Сергія Рудика ми її відремонтувати. Тут застосували технологію холодного ресайклінгу з гарантією 10 років. Водії вже точно відчули різницю. Я вдячний також Службі автомобільних доріг області за співпрацю.

Як зазначив Юрій Ткаченко, поліпшення дорожньої інфраструктури лишається пріоритетом на Черкащині. І до цього питання тут підходять комплексно, починаючи із завчасного проектування.

– Цьогоріч у Кам’янському районі збудований сучасний асфальтний завод, – сказав очільник області. – Один із найбільших у країні. Продукує 200 тонн суміші за годину. І це важливо для подальшої ремонтної кампанії: коли якісний асфальт не треба звідкись везти, а його виробляють максимально близько до місця.

Нагадаємо, на Черкащині ухвалена обласна програма фінансування ремонту доріг державного значення.

0 коментарів

Залишити відповідь