За літо у ДТП втрапили 37 дітей

12.08.2015, 15:16

bvcg

Під час літніх шкільних канікул на дорогах Черкащини сталося 39 дорожньо-транспортних пригод за участю дітей, в яких 2 дітей загинуло та 37 отримали травми. З вини самих же підлітків відбулося 11 ДТП.

Про це інформує прес-служба ДАІ в області.

Основними причинами виникнення пригод на дорогах з вини дітей є: несподіваний вихід на проїжджу частину із-за стоячого транспортного засобу чи іншого об’єкта, що обмежує огляд; перебігання дороги в невстановленому місці; перехід вулиці на заборонний сигнал світлофора; їзда на велосипедах по жвавих вулицях дітьми, які не досягли 14-ти років. Однак, найбільше випадків зафіксовано вчинення ДТП за участю дітей саме з вини водіїв, які дозволяють собі грубо порушувати Правила дорожнього руху, навіть коли в салоні знаходиться дитина-пасажир.

Державтоінспекція Черкаської області звертається до всіх дорослих: навчайте своїх дітей Правилам дорожнього руху для пішоходів і велосипедистів, в тому числі і на особистому прикладі, роз’яснюйте їм, що потрібна особлива обережність при переході проїжджої частини дороги, а також під час руху по ній на велосипедах і тоді з Вашими дітьми не трапиться біди на дорозі.

Також, шановні водії, пам’ятайте, що діти на дорозі непередбачувані! При появі підлітків поблизу проїжджої частини відразу вживайте заходів до зниження швидкості руху і можливості екстреного гальмування! Не намагайтеся сигналити чи об’їхати дітей, такими діями Ви можете налякати і погіршити ситуацію! Завжди будьте уважні при керуванні транспортними засобами, дотримуйтеся Правил дорожнього руху, не перевищуйте швидкість і пам’ятайте – на вулиці наші з Вами діти!

0 коментарів

Залишити відповідь