Євробачення показало, що запит на щирість дуже високий

Не хотіла нічого писати про Євробачення, бо перед очима фото двох дівчаток з Авдіївки, які залишились сиротами після вчорашніх обстрілів. Таке горе важко собі уявити і пережити навіть на відстані, будучи незнайомими та в цілому чужими.

Але переможець з Португалії запав в душу. Вразив тим, наскільки ці пластикові суспільні шори ним були відкинуті, проігноровані, наскільки його музика і голос звучав по-доброму і сповнював справжніми почуттями, а не рефлексіями в колінах на музичні бум-ца-ца, чи блискітками в очах від яскравого дизайнерського одягу. Він говорив про біженців, що якщо люди не звірі, то повинні бути гуманними…

Саме такі добрі музичні твори та людиноцентричні повідомлення потрібні зараз нам всім. Вони лікують від пластку в душах, байдужості, несправдньості. Вже пару місяців в машині грає добра стара ретро голівудська музика, джаз та “Ла-ла-ленд” (робить добрішою: https://www.youtube.com/watch?v=GTWqwSNQCcg), бо таке потрібно мати під рукою, щоб не черствіти, а тепер в голові – про любов португальською. Можна не розуміти жодного слова, але відчути те світле, добре і щире, якого стало так мало в публічному та суспільному житті.

А найтепліше стало від того, що запит на щирість дуже високий, принаймні серед 42 країн, які брали участь у голосуванні.

Ольга Айвазовська, координатор ГМ “Опора”

Джерело: Фейсбук

Статті від автора

0 коментарів

Залишити відповідь