Яма на новенькій дорозі та Радуцький про місяць без влади, – підсумки дня

12.03.2018, 22:00

“ІнфоМІСТ” підбиває інформаційні підсумки дня, що минає.

Зачистка від сміття. За останній час у Черкасах зачистили 170 точок від сміття. У вихідні в місті працювала лише техніка комунального підприємсва. Натомість сьогодні в місті на різних маршрутах працюють п’ять автомобілів компанії “Умвельт”.

Латання ям. Комунальне підприємство “ЧЕЛУАШ” розпочне ямковий ремонт доріг після того, як “зійде вода”. Про це на оперативній нараді в мерії повідомив директор КП “ЧЕЛУАШ” Олексій Мельник. За його словами, рециклер КП вже напоготові.

Кольори утеплення. Заступник міського голови Ігор Кривошеєв пропонує створити загальну концепцію утеплення будинків у Черкасах. З такою ініціативою він виступив на вранішній нараді під час обговорення питання створення ОСББ. Зокрема, Кривошеєв запропонував визначити певні кольори для районів, проте щоб на одному будинку утеплення не було “клаптиковим” різних кольорів.

Міністр на Черкащині. У рамках відзначення Шевченківських днів на Черкащину приїздив міністр культури України Євген Нищук. 

Погоня. У Черкасах водій напідпитку втікав від поліції та ледь не збив пішоходів. Переслідувати Skoda Octavia патрульні почали на вулиці Тараскова, звідки надійшла інформація про продаж з цього авто, ймовірно, наркотиків.

Яма на новій дорозі. На дорозі по вулиці Благовісній між вул. Франка та Університетською утворилася велика яма. Подібна новина навряд би кого дивувала, якби не той факт, що протягом 2016-2017 років відрізок цієї дороги реконструювали за 25 мільйонів бюджетних гривень, а підрядник надав гарантію на експлуатацію на 12 років.

 

ВИБІР РЕДАКЦІЇ: Місяць без влади. Олександр Радуцький про стосунки з мером, навчання у виші і поради “Свободі”

Через місяць після відставки зустрічаємось з Олександром Радуцьким в одній із місцевих кав’ярень. Політик не зраджує “офіційному” стилю і приходить у костюмі. Пояснює це тим, що після інтерв’ю з “Інфомостом” їде ще й на телевізійний ефір.

Під час розмови Олександр Радуцький демонструє оптимізм і певну невизначеність у тому, чим займатись далі. Адже, попри “формальні” повноваження секретаря міськради на папері, Олександр Радуцький брав на себе значно більше обов’язків і був по суті “другою особою” в місті. Нині вже без повноважень політик показує, що не готовий просто здаватись і вже у форматі “наглядача” й надалі впливатиме на життя в місті.

Чим нині живе депутат і чи мститиме меру за відставку – читайте в інтерв’ю.

1 коментарів

Залишити відповідь

  • Чому тільки на Благовісній, адже всі їздять і Смілянською – супер-екстра-топ технологічне укладання асфальту з дотриманням товщини шару і результат навпроти виїзду з автовокзалу та заїзду на базу ОПС. Також, на стиковці кільця (Літак)