“Якщо запросить у Грузію, я поїду”, – Радуцький про ставлення до Саакашвілі

14.12.2017, 14:53

Фракція БПП “Солідарність” у міській раді не збирається змінювати політичну “орієнтацію”. Інформацію про це поширив депутат міськради Павло Карась, зазначаючи, що такою партією може стати Рух нових сил Саакашвілі.

– Ми не можемо збиратися туди, куди нас не кличуть і куди ми не хочемо. Якщо Саакашвілі буде у Грузію запрошувати, то ми поїдемо, це дуже гарна країна, – прокоментував інформацію, поширену Карасем, на прес-конференції Олександр Радуцький.

Він також пояснив голосування фракції за звернення до керівництва країни, в якому депутати вимагали від президента “припинити політичне переслідування опонентів “. За словами Радуцького, черкаський осередок БПП підтримує дії президента, особливо – в частині реформ.

– Ми голосували не проти президента, а за те, щоб усе відбувалося у демократичний спосіб. Якщо людина мітингує, то вона має вільно це робити. Нині біля Верховної Ради розміщено наметове містечко, воно живе своїм життям. Ми не бачимо, що там хтось бігає з кийками, як це було, коли розганяли студентів за часів Януковича, – зазначив секретар міськради.

Також Радуцький піддав критиці саму персону Саакашвілі і обурився, що опоненти неправильно трактували їхнє голосування.

– Я був дуже здивований діями Саакашвілі ще з часів, коли він перетинав кордон, і в який спосіб це було зроблено. Опісля була не менш резонансна інформація про те, що він користується грішми Курченка. Тепер справа за правоохоронцями, які мають підкріпити свої заяви фактами, – говорить Олександр Радуцький.

0 коментарів

Залишити відповідь