Якщо провину уманського боксера доведуть, його можуть позбавити титулів

08.07.2015, 9:42

У Федерації боксу України не підтверджують той факт, що саме Дмитро Руденький побив в Умані сімейну пару. Окрім того, Руденький не входить до складу боксерського клубу “Українські отамани” з травня 2013 року.

Про це інформує ТСН.

“Ця ситуація дуже неприємна, нелюдська. Вона не має нічого спільного з боксом, зі спортом взагалі. У випадку, якщо участь у бійці Дмитра Руденького буде підтверджено, однозначно Федерація боксу України прийме рішення про відсторонення від будь-якої діяльності, пов’язаної з боксом, а також клопотатиме про те, щоб були зняті всі звання і титули, завойовані цією людиною”, – зазначив директор “Українських отаманів” Дмитро Гайструк.

Він повідомив, що Руденький не входить до складу боксерського клубу “Українські отамани” з травня 2013 року. Також в національній збірній Руденького немає з кінця 2013 року.

“Активних виступів Руденького не було видно вже досить тривалий термін”, – додав Гайструк.

ЧИТАТЕ ТАКОЖ: Пустовар контролюватиме справу щодо побиття боксером подружньої пари (відео)

Нагадаємо, Чемпіон України з боксу 2012 року Дмитро Руденький побив подружню пару в одному з нічних клубів Умані. Інцидент стався ще ввечері у п’ятницю, 3 липня. Пізніше було опубліковано відео з камер спостереження клубу.

Начальник УМВС в обласіт Владислав Пустовар взяв справу під особистий контроль.

 

0 коментарів

Залишити відповідь