Якщо найбільші багатства світу не вартують однієї дитячої сльози, то чого ж вартує дитяче життя?

18.01.2017, 16:15

В соціальних мережах дискутується питання про доцільність обмеження навчання в школах та інші протиепідемічні заходи у зв’язку із захворюваністю на грип. Дозволю собі вставити і своїх п’ять копійок.

Давайте порівняємо кількість викликів в дитячих поліклініках 3 січня та 16 січня. 3 січня загальна кількість викликів педіатрів (не плутати із викликом швидкої допомоги) 516, з них до тих , хто вперше захворів – 428, до дітей першого року життя – 40.

Що маємо 16 січня? Кількість викликів по трьох дитячих поліклініках 305 (зниження у порівнянні із 3 січня на 40%), первинних – 198 (зниження на 54 %), дітей до року – 8(зниження на 80%).

У мене не має статистики як сильно стурбовані учні випускних класів обмеженням навчання в школах, розумію що це лише 10 частина від усіх учнів в школах, але те, що завдяки таким продуманим рішенням виконкому вдалося знизити лише протиепідемічними заходами рівень захворюваності і потребу у допомозі лікарів-педіатрів, як мінімум наполовину, то це очевидний факт.

Якщо найбільші багатства світу не вартують однієї дитячої сльози, то що ж вартує дитяче життя? Однозначно, не амбіції батьків щодо вступу учня-випускника до престижного вузу, впевнений – хто марить такими амбіціями, ті й під час вимушених канікул продовжували ходити до репетиторів. Але це вже інша тема.

Олег Стадник, директор департаменту охорони здоров’я ЧМР

Джерело: Фейсбук

Статті від автора

0 коментарів

Залишити відповідь