Якість, доступність і комфорт, – будівельна компанія “Надія” за 24 роки забезпечила квадратними метрами більше 900 черкаських сімей*

21.06.2018, 12:07

Придбання нового житла для кожного безперечно важливий та надвідповідальний крок. Все частіше українці надають перевагу новобудовам, розуміючи, що сорокарічний та шестидесятирічний нерухомий спадок від Хрущова вже не зможуть передати своїм нащадкам.

На що звертають увагу при виборі будівельної компанії… Українські споживачі стали більш освіченими. Завдяки доступності та відкритості реєстрів, потенційний покупець може легко перевірити правовстановлюючі документи на землю та дозвільну документацію на будівництво. Однак якість новобудов можуть оцінити реально лише після їх зведення.

Можуть – і оцінюють: більш як двадцятирічним успішним досвідом може похвалитися небагато українських будівельних компаній, одна з таких є і в Черкасах. За 24 роки ПП «Надія» встигло забезпечити квадратними метрами більше девяти сотень черкаських сімей. Будувати не будинками, а районами, – кілька років тому озвучували будівельні плани в компанії. Вже сьогодні їх починають втілювати, в чому і переконалися власники квартир.

Вже збудовано і введено в експлуатацію 12 житлових будинків в місті, нині приватне підприємство «Надія» зводить ще 11 новобудов. Із кожним із нових об’єктів можна детально ознайомитися на сайті компанії, де розміщена інформація про ціни, дозвільну документацію,  планування та розташування квартир, характеристика будівельних матеріалів, а також детальна візуалізація згідно проектного плану будівлі.

Запорукою успіху називають кадровий склад, адже в «Надії» працюють кваліфіковані фахівці, деякі з них – ще з часу створення підприємства: інженери, юристи, менеджери, економісти, будівельники… Компанія співпрацює із авторитетними проектними інститутами, зокрема, з ПрАТ «Черкасицивільпроект», де одні із найкращих сертифікованих спеціалістів в Україні.  Тож клієнтів фахово супроводжують на всіх стадіях будівництва аж до введення житла в експлуатацію.

Залучають також зарубіжний досвід. Це спільна робота з європейськими проектувальними групами. У проектах нових будинків вже будуть враховані вуличне освітлення, вуличні парковки, місця для зарядки електромобілів. Також на даху новобудов передбачають майданчики для поштових дронів – технології стрімко  розвиваються, такий спосіб доставки поштових відправлень успішно впроваджений за кордоном й незабаром буде і в Україні. Будівельна компанія думає про майбутнє, яким буде наше життя вже через найближчі 5-7 років, та дбає про комфорт майбутніх клієнтів.

Підприємство має власний парк будівельної техніки, що гарантує незалежність від підрядних організацій та промислову базу.

У будь-якій підприємницькій сфері найголовніше задовольнити споживача, шляхом досягнення відповідності ціни та якості.

Із щоденним зростанням вартості комунальних послуг покупці все більшу увагу приділяють енергозберігаючим технологіям, що і враховують при зведенні житла забудовники. Серед переваг багатоповерхівок «Надії» – утеплення фасадів, встановлення лічильників для обліку електроенергії, холодної та гарячої води, радіаторів, горизонтальна система опалення, завдяки якій власники кожної квартири мають змогу власноруч регулювати подачу тепла і, відповідно, економити енергію.

У вартості кожного квадратного метру закладені не лише фінансові гарантії, якісні комунікації, енергоефективні технології, і також облаштування прибудинкової території, а саме: проїзди, автостоянки, обладнані дитячі майданчики, відпочинкові зони із ландшафтним декоруванням.

Вул. Героїв Дніпра, 23. Зданий в експлуатацію у 2012-му році

Усі будинки, що вже здані в експлуатацію, приймає на обслуговування РЕУ «Надія». Тож комфортні умови, планові ремонти і модернізацію мешканцям гарантують на весь час проживання.

Особливо важливим є розбудова прилеглої інфраструктури. Нещодавно коштом компанії на Митниці облаштували пішохідну алею із лавками, декоративними насадженнями та освітленням, яка з’єднала вулиці Героїв Дніпра і Припортову. Родзинкою мікрорайону став годинник на колоні, який показує час і температуру повітря.

Окрім цього, в мікрорайоні поруч з новобудовою по вулиці Героїв Дніпра, 7/1 коштом «Надії» споруджують поле для міні-футболу із штучним покриттям, яке дозволятиме займатися спортом в усі пори року, освітленням, лавками для глядачів. Користуватися ним зможуть не лише жителі будинку, а й всі черкащани.

– Таке оздоблення непоодиноке. Наприклад, на Припортовій, 34/2 будівельна фірма власноруч споруджує водоспад, крім того, осучаснила оздоблення підпорних стін та входу в будинок, замінивши плитку на натуральний камінь. На Гоголя, 219 розроблений дизайн водоспадної стіни. Ми своєму клієнту даємо більше, ніж передбачено проектом. Це за рахунок власного прибутку підприємства, – зазначає начальник виробничо-технічного відділу ПП «Надія» Віктор Московченко.

Серед раціональних ідей забудовника – передбачення в будинках приміщень громадського призначення. Аби мешканці не почували себе ізольованими в спальному районі, керівництво компанії сприяє розташуванню в них комфортних «сусідів» – на перших поверхах розмістяться магазини, аптеки, медичні установи, фітнес-центри, перукарні тощо. Це допоможе забезпечити черкасців товарами і послугами першої необхідності.

На сьогодні кілька об’єктів вже готові до введення у експлуатацію, зокрема, на вулицях Гоголя, 219, Припортовій, 34/2, Героїв Дніпра, 7/1, готується по вул. Корольова, 20/1. Нині відбувається оформлення документів у відповідних службах.

Окрему увагу в ПП «Надія» приділяють роботі із клієнтами, підтримуючи постійний відкритий діалог. 900 черкаських родин вже переконалися в надійності партнерства. Попереду нові відповідальні задачі та масштабні плани з будівництва, – запевняють в компанії.

ПП «Надія» – м. Черкаси, вул. О.Дашковича, 27, тел.(0472)54-02-64, 0673254064, 0932938250,  http://nadiyabud.com.

*Опубліковано на правах реклами

0 коментарів

Залишити відповідь