Які плани на літо в черкаських нардепів? (відео)

20.07.2015, 18:11
Фото: orbita.dn.ua

Нардепи від Черкащини обіцяють працювати, не покладаючи рук. Відпустки їм лише сняться. При чому мріють лише про вітчизняний відпочинок – на дорогі закордони грошей не мають. Такі відповіді на питання про відпустку із зали засідань ВР привезло “Громадське: Черкаси“.

Владислав Голуб, якого до ВР делегувала Смілянщина та Канівщина, відпустки ще не планував. Але, говорить, мріє провести час у колі родини із двома малими дітьми. Мовляв, нині робочий графік йому цього не дозволяє. Якщо випаде нагода, говорить обранець, то із родиною поїде до Карпат.

Його однопартієць Олег Петренко, говорить, що років 5 не був у відпустці і забув вже, що й таке вихідні. Дорогий відпочинок йому не по кишені, та й  совіть не дозволила б. Тому на камеру зізнався, що збирається подарувати собі кілька днів перепочинку на українських берегах Чорного моря.

– Наприкінці місяця син буде проходити практику в одеському морському прикордоному загоні. Разом із дружиною плануємо вирватися на кілька днів до нього, бо страшенно скучили, – говорить Олег Петренко.

Антон Яценко, за якого голосувала Уманьщина, не відзначився оригінальністю і сказав, що роботи стільки, що про відпочинок доводиться хіба, що мріяти. Вільні від парламентської роботи будні, обіцяє депутат, буде проводити, вирішуючи проблеми на окрузі.

Позафракційний Сергій Рудик, за якого голосувала Смілянщина, відповідати на запитання відмовився, бо має особисті претензії до “Громадського”.

Решту обранців, Генадія Бобова, Валентина Ничипоренка і Володимира Зубика, журналісти “Громадського”  не опитали, бо на засіданні минулої п’ятниці їх не було.

0 коментарів

Залишити відповідь