Які дороги на Черкащині відремонтують до кінця року?

23.10.2017, 11:31

Сьогодні під час координаційної наради голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко поцікавився станом ремонтних робіт на дорогах області.

– Ремонт по дорозі Черкаси-Чигирин в межах села Червона Слобода до початку Лесьок виконаний в обсязі влаштування всіх шарів покриття. Зараз тривають роботи із облаштування узбіччя. Через два тижні буде нанесена розмітка, – повідомив начальник Служби автомобільних доріг в Черкаській області Владислав Демиденко.

Ямковий ремонт в напрямку Чигирина нині не відбувається через брак фінансування. Натомість латають ями по дорозі на Канів.

– Поточний ремонт триває на дорозі Київ-Знам’янка. Учора завершили влаштування вирівнюючого шару на ділянці 205-213 – від межі міста Сміла до початку Кам’янського району. Вирівнюючий шар залишилось укласти на 2 кілометрах ділянки у Кам’янському районі, – говорить Демиденко.

Підрядники обіцяють завершити ці роботи за 2 тижні.

– На 4 кілометрах дороги Умань-Христинівка зроблено регенерацію, на 2,5 кіломертах уклали вирівнюючий шар. Роботи ведуться щоденно і навіть частково вночі.  Підрядник також переходить на другу ділянку, навіть не зважаючи нате, що фінансування зараз відсутнє. Планують завершити роботи з укладання двох шарів покриття на першій ділянці до 30 листопада, таким чином здати об’єкти в експлуатацію на 8 кілометрах, – говорить очільник САД.

2 коментарів

Залишити відповідь

  • Становится просто возмутительно, ремонта дороги не проводилось не разу. Направление от с. Красной Слободы Черкасской области Черкасского района в сторону с. Нечаевка 1 и 2. Ямы и мусор. Никому нет дела.

  • Хорошо пропіарився пан Ткаченко на ремонті дороги обласного підпорядкування Черкаси- Оршанець та Обласний тубдіспансер. Дорога проходить через с.Геронимівку де спошні яма та канава, скільки років вже пройшло, а капбудівництва не має. А так шорошо Ткаченко на відео канали розповідав…А ВІЗ І ПОНИНІ ТАМ,,,ОБІЦЯНКИ ЦЯЦЯНКИ, ДАВ СЛОВО (ВОНО Ж МОЄ) І НЕВИКОНАВ ЗАБРАВ ЙОГО. Чиновники там не їздять…