Як змінювалися ціни на продукти харчування, послуги та “комуналку” у листопаді?

12.12.2016, 20:40

У листопаді ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,5%. На 9,7–1,3% підвищилися ціни на масло, молоко, сметану, овочі, сири, кисломолочну продукцію, яйця, сало, цукор, продукти переробки зернових, яловичину. Водночас на 6–1,5% подешевшали фрукти, маргарин, м’ясо птиці, свинина.

Про це інформують у прес-службі Головного управління статистики у Черкаській області.

Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби зросли на 1,5%, у т.ч. тютюнові вироби – на 1,9%, алкогольні напої – на 0,6%.

Зростання цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 4,5% відбулося головним чином за рахунок подорожчання опалення на 20,2%, квартирної плати – на 13,2%, а також підвищення тарифів на каналізацію на 4% та водопостачання – на 3,2%.

У сфері охорони здоров’я ціни зросли на 0,4%, що спричинено подорожчанням фармацевтичної продукції, медичних товарів та обладнання, та амбулаторних послуг (на 0,5%).

Ціни на транспорт у цілому підвищилися на 1,4%, насамперед через подорожчання автомобілів на 4,2%, палива та мастил – на 1,6%. Зростання цін на різні товари та послуги на 1,2% пов’язано переважно з подорожчанням товарів для особистого догляду на 2%. Послуги ресторанів та готелів стали дорожчими на 0,6%.

0 коментарів

Залишити відповідь