Як ведучий Євробачення з Черкас погуляв на парубочій вечірці в Одесі (фото, відео)

02.08.2017, 12:07

Ведучий Євробачення – 2017, програми “Зірковий шлях” на каналі “Україна” Олександр Скічко нещодавно відгуляв парубочу вечірку.

Нагадаємо, як раніше писав “ІнфоМІСТ”, на початку літа Олександр Скічко зізнався, що він нарешті одружується. Ведучий зробив пропозицію своїй дівчині Лізі Юрушевої, генеральному менеджеру київського готелю Fairmont. Заручини відбулися відпочинку в Дубаї і стала приємною несподіванкою для обраниці Олександра Скічко.

На вечірку напередодні весілля Скічко запросив кращих друзів, серед яких опинилися колеги Тимур Мірошниченко та Ігор Френкель. Хлопці відривалися по повній: танцювали біля басейну, випивали, а потім вирушили в нічний клуб, пише Viva.ua.

«Все відбувалося в Одесі, в колі друзів із семи осіб, які знайомі один з одним. Завдяки цьому обстановка була легкою і невимушеною. Більш того, шестеро з них – провідні ведучі, так що можна сказати, що у нас був великий корпоратив. У перший день прочесали всю Одесу: пляж, місцеві бари, караоке, завершальним етапом став нічний клуб, де і зустріли світанок. Спати я ліг о 9 ранку. Поспав всього три години і щасливий, як слон, з легким алкогольним залишком пішов купувати воду. Потім ми пішли на пляж і там вже відсипалися », – розповів про вечірку Олександр Скічко.

Фотографії та відео Viva.ua

1 коментарів

Залишити відповідь