Як на Черкащині опікуються неповнолітніми

31.07.2015, 12:32

0,,15940116_303,00

Протягом поточного року заявлено 41 позов в інтересах дітей на загальну суму 727 тис. грн., 15 з яких на даний час судами розглянуто і задоволено. За рішеннями судів дітям повернуто соціальні виплати, житло та майно загальною вартістю понад 387 тис. грн.

Про це інформує прес-служба прокуратури в області.

За позовними заявами прокурорів закладам для дітей поверненню підлягає майно вартістю понад 414 тис. грн.

З неухильним додержанням прав дітей, які потрапили у конфлікт з законом, підтримано державне обвинувачення у судовому розгляді 44 кримінальних проваджень щодо неповнолітніх, у яких судами ухвалено обвинувальні вироки.

Судом апеляційної інстанції задоволено 11 апеляційних скарг прокурорів на незаконні судові рішення у кримінальних провадженнях даної категорії.

Завдяки якісному процесуальному керівництву та принциповій позиції прокурорів у поточному році не допущено жодного випадку незаконного притягнення дітей до кримінальної відповідальності.

Крім того, прокурорами внесено 18 документів реагування унаслідок виявлення випадків порушення прав підлітків при виконанні призначених їм кримінальних покарань. До відповідальності притягнуто 10 посадовців, які допустили виявлені порушення.

Органами прокуратури області постійно вживаються дієві комплексні заходи, спрямовані на якісний та своєчасний захист прав та законних інтересів неповнолітніх в усіх сферах суспільного життя.

 

0 коментарів

Залишити відповідь