Як мотивувати дитину йти в таку школу?

Інформатика, праця, історія, англійська, французька, алгебра, геометрія, географія. Думаєте що це? Це 8 уроків, які має відсидіти мій син сьогодні. У 7-му класі. З 8:10 по 15:30. Майже 8 годин за партою. І так щовівторка. В цей день він пропускає тренування з футболу, бо не встигає на нього. А потім має прийти додому і ще години 2 готувати уроки на середу.

Ви серйозно? Реформатори і старообрядці освіти, ви серйозно думаєте, що дитина в 12 років може якісно навчатися в такому режимі? Розібратися в геометрії на 7-му уроці? Активно цікавитися географією на 8-му? Мати натхнення виконати всі завдання вчителів після цього? І любити… ні навіть не так… НЕ ненавидіти школу?

Здоров’я? Та яке там здоров’я. Його рюкзак вдвічі важчий, ніж це дозволяють ваші ж санітарні норми. А від сидіння за партою в душному класі в такій кількості і пропускання тренувань воно аж ніяк не поліпшується.

Може я просто нездібна мама, але я не знаю, ЯК мотивувати дитину туди йти. Кожного ранку. Бо це якісь освітні тортури. Ви самі ж відбиваєте будь-яке бажання навчатися. Класно-урочна система застаріла, як перші жигулі. Шкільні програми понапихані всяким непотрібом. І мені залишається тільки одне – забити на ваші вимоги, бо я люблю свою дитину. Дозволяти пропускати уроки, не вимагати гарних оцінок і чудової поведінки, виконання всіх домашніх завдань і безумовного підкорення вчителям. І разом з дитиною шукати, куди швидше звалити зі школи.

Вікторія Феофілова, черкащанка

Джерело: Фейсбук

Статті від автора

0 коментарів

Залишити відповідь