Як доглядати за губами взимку

10.11.2016, 11:26

rrxp-4yaau4

Я вже декілька разів писала поради для губ. Але як доглядати в зимовий період?

Чи є особливості вибору помад. Однозначно скажу так: щоб зберегти наші губи від сухості і захистити в холодний сезонний період, потрібно ретельніше ставитись до вибору помад і блисків.

В першу чергу я рекомендую відмовитись від матових/стійких помад. Оскільки вони мають властивість підсушувати шкіру, і якщо ви вийдете з нею на мінусову температуру, це не дуже добре вплине на ваші губи. Обирайте помади з жирною, насиченою текстурою, а також бажано, щоб вона мала в своєму складі вітаміни B і E, вони чудово зволожують губи.

Зараз на косметичному ринку представлений великий вибір помад, які мають в своєму складі різні масла, що виконують доглядаючі функції. Також роблю акцент на це: при виборі блиску поставитись дуже уважно. Велика ймовірність того, що прозорий блиск буде підсушувати губи, бо має в своєму складі високий коефіцієнт вологи й на морозі просто замерзне на губах. Блиски з більш насиченим пігментом, кремовою текстурою, як правило, мають більш живильну формулу.

І, звичайно, кожна дівчина повинна мати в своєму арсеналі всім нам відому гігієнічну помаду, її можна знайти в будь-якій аптеці й не тільки, вони зараз існують в різних варіаціях, з різних складом, а також ароматом, що для нас, дівчат, дуже важливою.

Завжди ваша, Beauty-експерт Валерія Любаха.

Будьте красивими.

Статті від автора

0 коментарів

Залишити відповідь