«Я хотіла, щоб в моєї дитини була пам’ять. А її в неї відібрали», – ноутбук черкащанки замість ремонту опинився у ломбарді

05.02.2016, 11:26

ноутбук

Близько 40 заяв отримали у поліції від черкащан, які лишилися своїх ноутбуків та планшетів після того, як віддали у ремонт майстру, що працює за адресою Калініна, 44. Частину з них здали в ломбард, решту просто не відремонтували та не повернули власникам.

Серед постраждалих опинилася і черкащанка Оксана Горбань. Жінка втратила ноутбук. Однак їй не стільки цінна річ, як її вміст. На пристрої зберігалися світлини та відео її 2-річної донечки від моменту народження і до 17 грудня. Саме тоді вона й здала ноутбук в ремонт.

– Віддала в ремонт ноутбук знайомому моєї куми. Це не чужа людина, тим паче ми вже давали йому на ремонт речі. Він поряд знімає квартиру, водимо разом дітей у садочок. Чоловік попросив 550 гривень, щоб замовити деталь в інтернеті. Він сказав, що зробить його за 2 тижні. Я почекала, через 2,5 тижні набрала його, але він сказав, що деталь не прийшла, – продовжує черкащанка у розмові з журналістом видання “ІнфоМІСТ”.

Ще через тиждень чоловік сказав, що хворий, згодом – що дитина захворіла і решту відмовок. Чоловік Оксани поїхав на місце його роботи, але відразу зустрітися з майстром не вдалося. На другий день він таки написав розписку.

– У розписці йшлося, що 5 лютого майстер поверне ноутбук. Якщо ж не поверне мій, то поверне ідентичний. Я вже тоді відчула, що його немає, – пригадує жінка.

Згодом Оксана самостійно поїхала до його офісу. Там на горе-майстра чекало вже троє людей, які теж не могли забрати свої речі з ремонту. Дівчина, яка орендувала місце в одному приміщенні, що й горе-майстер, написала номер власника приміщення Олександра.

Саме пан Олександр з’ясував, що ноутбук Оксани у ломбарді, та пообіцяв людям зібрати інформацію про їхні зниклі речі.

– Ноутбук вже продали з ломбарду за 800 гривень. Майстер здавав його в ломбард «Комод» на Сєдова. Він сказав, що не стирав інформацію з ноутбука, але я розумію, що людина, яка купила, вже відформатувала його. У мене є знайомі, які говорять, що зможуть інформацію відновити принаймні частково, – каже черкащанка.

Жінка хоче повернути цінну інформацію, яка зберігалася на пристрої. Вона навіть готова заплатити за це кошти.

– Мені не дорогий ноутбук. Моїй дитині 2 роки і 8 місяців. Я всі моменти, які можна зафіксувати, зберігала на комп’ютері. Перший зубик, перше слово – я все це намагалася зловити. В мене такого дитинства не було, тому я хотіла, щоб в моєї дитини була пам’ять. А її в неї відібрали, – плаче молода мама.

Оксана має надію, що той, хто придбав її ноутбук у ломбарді «Комод» на Сєдова 1 лютого, відгукнеться.

Модель ноутбука: АSUS X58Le. Серійний номер 94NOAS 12493916D. Контактний номер телефону: 0977440807 (Оксана Горбань)

Як виявилося, горе-майстру офіційно ще не повідомлено про підозру. Нині триває досудове розслідування, з’ясовуються всі обставини правопорушення. Станом на вчорашній день надійшло вже 40 заяв від людей.

Досудове розслідування швидше за все триватиме не довго, адже основні факти вже задокументовані. Складність полягатиме лише у визначенні вартості завданих збитків. Дії горе-майстра кваліфікуватимуть за частиною 1 та 3 статті 191 ККУ. Санкція передбачає до 8 років позбавлення волі.

4 коментарів

Залишити відповідь

  • Да, я 1 из “потерпевших”, сегодня позвонили из РУВД, пришел, был удивлен увидеть столько людей, я пришел в 11:30, в итоге в 14:30 написал заявление и после меня еще очереди, именно по этому вопросу, было человек 10+.

  • […] Як виявилося, горе-майстру офіційно ще не повідомлено про підозру. Нині триває досудове розслідування, з’ясовуються всі обставини правопорушення. Станом на вчорашній день надійшло вже 40 заяв від людей. Досудове розслідування швидше за все триватиме не довго, адже основні факти вже задокументовані. Складність полягатиме лише у визначенні вартості завданих збитків. Дії горе-майстра кваліфікуватимуть за частиною 1 та 3 статті 191 ККУ. Санкція передбачає до 8 років позбавлення волі, повідомляє  infomist.ck.ua  […]

  • […]  — Мне не дорогой ноутбук. Моему ребенку 2 года и 8 месяцев. Я все моменты, которые можно зафиксировать, сохраняла на компьютере. Первый зубик, первое слово – я все это пыталась поймать. У меня такого детства не было, поэтому я хотела, чтобы у моего ребенка была память. А ее у нее отобрали, – плачет молодая мама. Оксана надеется, что тот, кто приобрел ее ноутбук в ломбарде «Комод» на Седова 1 февраля, откликнется. Модель ноутбука: АSUS X58Le. Серийный номер 94NOAS 12493916D. Контактный номер телефона: 0977440807 (Оксана Горбань) Как оказалось, горе-мастеру официально еще не сообщено о подозрении. Сейчас продолжается досудебное расследование, выясняются все обстоятельства правонарушения. По состоянию на вчерашний день поступило уже 40 заявлений от людей. Досудебное расследование скорее всего продлится не долго, ведь основные факты уже задокументированы. Сложность будет заключаться только в определении стоимости нанесенного ущерба. Действия горе-мастера будут квалифицированы по части 1 и 3 статьи 191 УКУ. Санкция предусматривает до 8 лет лишения свободы, сообщает infomist.ck.ua […]