Витяг на земельну ділянку відтепер можна замовити через Інтернет

20.07.2015, 18:40
11777959_1687358071500137_1189877056_n
Зразок заяви

У Центрі надання адміністративних послуг Черкаського району презентували спрощення надання однієї з адміністративних послуг для населення – отримання витягу з Держземкадастру на земельну ділянку. Відтепер цю процедуру можна зробити дистанційно через інтернет, розрахувавшись банковою карткою.

Перевірити, як працює черкаське ноу-хау в ЦНАП завітав очільник Черкаської ОДА Юрій Ткаченко.

– Наше завдання, домогтися того, щоб центри допомоги справді функціонували, а не були звичайною бутафорією. Нам під силу змінити швидкість надання послуг і побороти бюрократію, – говорить вступне слово Юрій Ткаченко.

Читайте також: “Ревізор” по-губернаторськи: Ткаченко у Смілянському ЦНАПі

Принципи роботи черкаського нововведень  пояснив в.о. начальника держгеокадастру в Черкаській області Азер Мірзоєв.

 

– Відтепер фізичні та юридичні особи матимуть можливість отримати інформацію держгеокадастру дестанційно, перебуваючи в будь-якому місці. Так, знаходячись в Черкасах, можна отримати витяг із кадастру з будь-якого регіону України. Тепер послуга замовляється через електронну пошту. Туди ж вам і приходить повідомлення, що витяг прийшов. Отримати витяг ви можете в тому ЦНАПі, де вам зручно. Операція оплачується банківською карткою в розмірі 53 гривні. Черкаська область перша, що проводить подібну практику, – розповів Мірзоєв.

За словами чиновника, для того, щоб отримати в ЦНАПі витяг громадянину варто лише продемонструвати паспорт.

Однією з перших, хто скористався можливістю замовити витяг через Інтернет стала черкащанка Алла Руденко.

– Я подала заявку в п’ятницю, а вже сьогодні прийшла і забрала витяг, – розповідає жінка.

11777971_1687358064833471_1422453979_n

Юрій Ткаченко вважає, що можливість дистанційно через Інтернет  отримувати важливу інформацією по землі, є першим важливим кроком для перетворення Черкащини в привабливий для інвестора регіон.

– Тепер будь-хто може оформити витяг на право власності на ту чи іншу земельну ділянку. Наступний етап – оформлення земельних ділянок, там де є нерухомість. На сьогодні з цим є велику проблеми. Уже на цьому тижні вийде моє розпорядження щодо прозорого оформлення цих земельних ділянок. Наразі є приклади країн, де інвестор в електронному варіанті може знайти земельну ділянку і оформити її за одну добу. Це дуже важливо, оскільки зараз одна з головних перепон для інвесторів – це саме процедура оформлення земельної ділянки.

На сам кінець губернатор наголосив, що в майбутньому інвестори мають приїздити в Черкаську область, як на курорт: і відпочити, і вигідно вкласти кошти.

Нагадаємо, не так давно Юрій Ткаченко порівняв інвестора з дівчиною і розповів, як правильно до нього “залицятись”.

Проведення цьогорічного інвестиційного форуму заплановане на 18 вересня. Перший етап має відбутися у Києві. Потому інвестори матимуть нагоду роздивитися перпективні проекти вже на Черкащині.

 

0 коментарів

Залишити відповідь