Вирок Фреймут. Головлікаря пологового будинку назвали “ганьбою Черкас”

13.12.2016, 22:51

У Черкасах “Інспектор Фреймут” пішла до пологового будинку, у якому часто помирають діти. Про це нині йдеться у програмі на каналі “1+1“.

Поговорити із головним лікарем КЗ “Черкаський міський пологовий будинок “Центр матері та дитини”  ЧМР Володимиром Зеленьком разом із Ольгою Фреймут зважилася черкащанка, яка вважає, що через лікарів втратила дитину.

Жінка покинула стаціонар 30 серпня, а 3 вересня у неї померла дитина.

– Головний лікар тоді мені сказав: «На 200 буханок хліба, одна буває підгорілою», – говорить черкащанка.

За словами Фреймут, у 2014 у пологових будинках Черкас  померло 10 дітей, у 2015 – 20. Вона запитала у Зеленька, чи знайомий він із цією дівчиною. Той відповів, що особисто не спілкувався. Тоді Фреймут запитала про авторство виразу про «буханку».

Лікар так і не пригадав, як пояснював у цьому ж кабінеті Анні причину смерті її дитини.

– Ви написали мені, що я самовільно покинула стаціонар 30.08, а прийшла лише 3 вересня, коли сталося лихо. Хоча 30 мене оглянув мій лікар і сказав, що все добре і я можу йти спокійно додому до 3 числа. І ви знаєте, що тут ніхто вагітних не тримає, – обурилася черкащанка.

Інспектор Фреймут запитала, чи лікар так і буде вигороджувати своїх підопічних, і чи зробив він якісь висновки.

– Звісно я буду вдстоювати свій колектив і кажу це прямо, – сказав Зеленько.

– Пан Зеленько, ви – ганьба міста Чераси і цю нагороду я лишаю вам тут, сказала Ольга Фреймут.

Хто покарає лікаря, розкажуть у кінці програми.

1 коментарів

Залишити відповідь

  • Жаль, что не нашлось смелости у рожениц рассказать, сколько стоят роды! Да плюс к “стоимости” родов сколько нужно вкинуть в шкатулку для “пожертвований”! Речь идёт не о сотнях, а о тысячах. А как по-хамски разговаривал зав. акушерским отделением! Сразу видно, что человек научился подавлять недовольных женщин, нашедший в хамстве и повышенном тоне своё “тактическое оружие”! Кремень, а не заведующий! У него ведь не умирали свои дети в роддоме!….Всё равно роддом получил “0” и я думаю, что дело вовсе не в отсутствии оборудования, о котором сказал Бондаренко. Рыба гниёт с головы.