Виноград, вишиванка, поліцейські, – у Черкасах відбувся парад дитячих візочків (фото)

24.08.2017, 11:50

У Черкасах відбувся вже шостий традиційний парад дитячих візочків. За попередніми підрахунками у ньому взяли участь більш як двісті транспортних засобів: близько 30 візочків та біля двохсот велосипедів і самокатів. Очолили парад ляльки-велетні і ходулісти.

Цього року учасники параду не здали в креативності. Серед візочків можна побачити вишиванки, грона винограду, кавуни, патріотичні візочки, мадагаскарські, бетменські, у вигляді лебедя, відеокамери, корабля та багато інших. Оригінально прикрасили учасники і велотранспорт.

Частина родин вже не вперше бере участь у параді, зокрема постійні призери, сім’я Отця Греко-Католицької церкви Юліана Шеремета, у яких нещодавно народилася вже четверта дитина. Цього року найменшенькому змайстрували візочок у вигляді виноградного грона.

Для присутніх також підготували виставки дитячих робіт, концертну програму від творчих колективів міста, низку розваг із аніматорами, шоу мильних бульбашок.

Привітав учасників і міський голова Анатолій Бондаренко. 

– Вітаю всіх присутніх із Днем Незалежності України. У першу чергу побажаю всім нам мирного блакитного неба і єднання. Адже історія перемог – це історія єднання. Особливо радий вітати наймолодше покоління – діток і їхніх матерів. Ми будуємо Черкаси, щоб наші діти жили в найкращому місті України. Особливо вдячний і педагогам міста, які організували таку чудову виставку, – виступив Бондаренко.

0 коментарів

Залишити відповідь