Виконком проголосував за закріплення за школами територій обслуговування

15.05.2018, 13:16

Сьогодні члени виконавчого комітету розглянули проект рішення про закріплення за закладами загальної середньої освіти міста територій обслуговування.

Директор департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міськради Сергій Воронов ще раз наголосив, що за територіальною приналежністю відбуватиметься першочергове зарахування. Однак це не заважатиме дітям з інших районів подавати документи в усі 35 навчальних закладів міста.

– Згідно із новим законом про освіту до 1 класу діти будуть іти за новим порядком. Тепер школи зобов’язані приймати усіх без винятку дітей із найближчих будинків. Потрапити до школи не за місцем проживання можна, якщо там навчаються старші брати або сестри, або якщо там працює хтось із батьків. Якщо після цього у школі залишаться вільні місця, і на них будуть претендувати діти з інших мікрорайонів, вони будуть розіграні шляхом жеребкування. Керівництво школи призначить комісію, яка й проведе це жеребкування. Під час процесу мають право бути присутніми батьки.

Виконавчий комітет Черкаської міськради підтримав відповідний проект. Окрім цього, кілька кварталів, які були закріплені за 1-ю міською гімназію передали на обслуговування школі №6, де на сьогодні навчається менше дітей, ніж це передбачено закладом. Детальний розподіл цього кварталу – згодом.

Також виконком встановив термін подачі заяв на зарахування до шкіл – до 7 червня. 

Із переліком шкіл та закріпленими за ними територіями можна ознайомитися ТУТ.

Як писав “Інфоміст”, черкаські першачки йтимуть у школу відповідно до територіальної прив’язки. Проект рішення виконкому оформлено відповідно до постанови Кабінету Міністрів від 13 вересня 2017 оку.

0 коментарів

Залишити відповідь