Вторговане за Леніна у Лисянці витратять на пам’ятник АТОвцям

18.09.2017, 19:07

Понад 140 тисяч гривень, які Лисьнська селищна рада вторгувала за бронзовий пам’ятник Леніну, планують витратити на створення монументу АТОвцям.

Про це в коментарі виданню “ІнфоМІСТ” розповів заступник селищного голови Олександр Котляр.

– Продати його потрібно було давно, у нас навіть був клієнт. Але потім дізналися про ДП “СЕТАМ” і вирішили спробувати, адже ми нічого не втрачали. Пам’ятник оцінили у 116 тисяч, зрештою ми “виграли” на аукціоні ще понад 30. 2 серпня Леніна забрали, кошти віддали.

ЧИТАЙТЕ: Продані, розбиті вщент та “на збереженні”, – яка доля спіткала черкаських Ленінів після декомунізації

На виручені гроші в селищній раді планують виготовити пам’ятник АТОвцям, уже навіть мають попередні пропозиції.

– Ми, напевно, проведемо конкурс, щоб вибрати одобрений громадою варіант монументу. Попередньо визначились і з матеріалом – граніт. У нас є Алея Слави, на якій є пам’ятники афганцям, прикордонникам, саме там плануємо його і встановити, – додає Котляр.

Реалізувати проект, кажуть у селищній раді, планують найближчим часом: 2017-2018 роки.

Нагадаємо, у липні через ДП “СЕТАМ” Лисянська селищна рада продала демонтований бронзовий пам’ятник Леніну вагою 1850 кг. Претендували на участь у торгах аж 14 учасників, однак затвердили заявки лише 4-ох. Виграв аукціон учасник під №11. Він запропонував найбільшу суму – 147 010 гривень. При цьому стартова ціна складала лише 116 550 гривень.

1 коментарів

Залишити відповідь