Враження, що стоїш на воді, – на черкаській дамбі з’явиться оглядовий майданчик (фото)

26.10.2017, 12:02

На черкаській дамбі, поблизу Панського, планують створити сучасний оглядовий майданчик.

Про це на своїй сторінці у “Фейсбук” повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Лев Парцхаладзе.

“Такий вигляд матиме оглядовий майданчик на дамбі Кременчуцького водосховища біля Черкас, недалеко від Панського. За аркою планується прозора огорожа, яка буде створювати враження, що ти стоїш на воді. А великі червоні маки – це незвичайні ліхтарі, які можуть стати найвпізнаванішим символом цього регіону”, – написав Парцхаладзе.

Це проект дизайнерского бюро Dekart Studio.

6 коментарів

Залишити відповідь

  • А на хрена он нужен?еще один грузин решил денежек где-то срубить.это так же как питьевой фантанчик за бешеные бабки и фонтан с ангелочками возле дома пионеров!!

  • Тiльки для чого це черкащанам,яким уже важко видiлити грошi навiть на хлiб?Краше видiлiть грошi хворим дiткам!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Мені подобається. Гарна задумка. Дамбою багато машин проїзджає, у буде дуже добре зупинитись та такому “острівці” відпочити, подивитись на краєвиди, на Черкаси. Багато молодят їздять на дамбу фотографуватись, для них це буде як острівець кохання.

  • Мені дуже подобається, ця задумка. Дамбою багато машин їздить, багато не місцевих проїзджають, для них та і для Черкасців буде приємно зупинитись та відпочити на такому “острівці”, подивитись на краєвиди, на місто.