Підсумки дня: розпуск виконкому та скасування рішення щодо забудови берегової смуги Дніпра

10.08.2017, 21:06

ІнфоМІСТ підбиває інформаційні підсумки дня. 

Довгоочікувані рішення. Черкаська міська рада проголосувала за скасування містобудівних умов та обмежень черкаському забудовнику “ІБК Будгарант” на ділянку на перехресті вул. Козацька – Героїв Дніпра. Рішення ухвалили мінімальними 22 голосами та зустріли оплесками. Окрім цього рада проголосувала за скасування рішення виконкому про затвердження детального плану території берегової смуги річки Дніпро.

Розпуск виконавчого комітету. Черкаська міська рада проголосувала за розпуск виконавчого комітету. За віддали голоси “мінімальні” 22 депутати, проти – 5. Проект вніс секретар міськради Олександр Радуцький. Він нагадав депутатам про “темне” засідання виконкому, на якому було ухвалено детальний план забудови набережної. Однак міський голова Анатолій Бондаренко вже повідомив, що це рішення ветуватиме.

Справи тендерні. Тендерний комітет департаменту економіки і розвитку ЧМР відхилив пропозиції всіх учасників тендеру на придбання сміттєвозу для КП “Комбінат комунальних підприємств”. Причина відміни – відсутність пропозицій. Тоді як департамент економіки і розвитку ЧМР відмінив торги на придбання дитячого ігрового комплексу для “Дирекції парків” очікуваною вартістю в 350 тисяч гривень. Причина відміни – відсутність пропозицій. На торги подався лише один учасник – ТОВ “Дитячі та спортивні майданчики”. Згідно з документацією, дитячий ігровий комплекс у стилі вітрильного корабля мав бути розміщений у парку імені Богдана Хмельницького.

0 коментарів

Залишити відповідь