Воду у Геронимівці відключатимуть за графіком

17.11.2015, 8:14

Геронимівка

Відключення будуть щотижневі (вівторок, серед, четвер), поки КП «Благоустрій» Геронимівської сільради не погасить хоча б поточну заборгованість перед “Черкасиводоканалом”, а це близько 140 тисяч гривень. 
Відключатимуть воду із 9-ої ранку.
– Завдяки впровадженню ряду заходів, борг щодня зменшується, а поточні платежі проплачуються 100-відсотково. Приміром за вересень рахунок від “Черкасиводоканалу” прийшов на 66240 грн, а проплатили 108710 грн , – розповідає сільський голова. – Саме підприємство теж починає активно працювати – вже розблоковані його рахунки в банку, що тягнулося з 2008 року. Спільно проводимо роз’яснювальну роботу з населенням, відшукуємо незаконні врізки та працюємо з боржниками. Вже передали 21 справу в суд. На черговій сесії сільської ради прийняли рішення про створення робочої групи, яка розроблятиме нові тарифи для населення. Проте ця процедура не швидка, а кошти потрібні вже зараз.

Відтак, тільки за два останні тижні заборгованість перед водоканалом зменшилася на 59 тисяч гривень, розповідає директор геронимівського комунального підприємства Ярослава Ляліна.
Про це інформує прес-служба Черкаської РДА.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кількатисячне село на Черкащині залишилося без води

У той же час директор “Черкасиводоканалу” Сергій Овчаренко говорить, що цьогоріч його підприємство не отримувало поточних платежів від Геронимівки. Тому обезводнювати село будуть доти, доки “Благоустрій” не розрахується принаймні із боргами за поточні платежі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Жителі Геронимівки перекриватимуть трасу, бо не мають води 5 добу

 

0 коментарів

Залишити відповідь