Власники комерційних структур, не залучайте до конфліктів бійців АТО

Про конфліктні ситуації під час збору врожаїв, використання зброї та залучення активістів для вирішення кофліктів…

У минулому році було декілька конфліктних ситуацій під час збору врожаїв за участі громадських активістів, членів громадських організацій. Це конфлікт у Чорнобаївському районі між СТОВ “АгроПРО” і  СП “Межигір’я”, по Cмілянському району між ТОВ “Деметра” і ТОВ “Злагода”, ще декілька конфліктів в Тальнівському, Городищенському та Лисянському районах.

У цьому році зареєстровано 4 кримінальних провадження, пов’язаних зі збором урожаю: 2 в Тальнівському і 2 в Жашківському районах.

Нагадаю, залучення воєнізованих формувань, громадських організацій із використанням вогнепальної, в тому числі і мисловської, травматичної зброї, не допускається. У разі виявлення в осіб даних видів зброї, вона буде вилучатися, дозволи анулюватися, а особи будуть притягнуті до кримінальної відповідальності згідно чинного законодавства.

На сьогодні гостро стоїть питання використання мисливської зброї громадянами, які отримали дозвіл на її зберігання. Тож наголошую, мисливська зброя має використуватися виключно для полювання. А пристрої травматичної дії використовуються членами громадських формувань виключно під час охорони громадського порядку.

У цьому році зброї на полях не було. Якщо інформація дійде до всіх сторін, конфліктів і не буде.

У кожному районі голови адміністрацій, працівники міліції, земельного кадастру знають про всі конфліктні ситуації. Їх треба вирішувати до моменту збору врожаїв. Посадити потенційні конфлікті сторони за стіл переговорів, чітко визначити: де чиє поле, хто орендує ту чи іншу землю.

Власники комерційних структур, не залучайте до конфліктів бійців АТО. Для вирішення проблем у нас є міліція, прокуратура, суди. Вирішувати проблеми треба цивілізовано.

Статті від автора

0 коментарів

Залишити відповідь