Владислав Пустовар виграв суд та поновлюється на посаді

18.05.2017, 11:57

Екс-начальник Черкаського обласного управління Нацполіції Владислав Пустовар виграв суд щодо незаконного звільнення і має поновитись на посаді радника голови Національної поліції України, з якої рік тому був звільнений. Про це він повідомив у коментарі “Дзвону”, пообіцявши вже найближчим часом, як тільки отримає рішення суду на руки, оприлюднити його.

– Ще 6 листопада 2015 року через проведення переатестації в лавах Національної поліції всіх начальників обласних ГУНП було переведено на посади радників голови Нацполіції і тимчасово покладено на них обов’язки начальників. Саме з цієї посади мене і було звільнено, і суд довів незаконність цього. Але поновлення, звичайно ж, не означає автоматичне повернення на посаду начальника Черкаського обласного ГУНП, – роз’яснив Пустовар.

Утім, як припускає Владислав Володимирович, опосередковано його перша перемога в суді може свідчити також і про те, що його справді хотіли за всяку ціну звільнити з лав Нацполіції, використавши для цього будь-які засоби.

Нагадаємо, у березні 2016 року Пустовара затримали в приміщенні МВС за те, що він нібито намагався дати хабара за атестацію своїх підлеглих.

1 коментарів

Залишити відповідь