Реклама

molli

Відомий черкащанин назвав зірку іменем прихильниці (фото)

Фото: прес-служба каналу “Україна”

Команда програми “Зірковий шлях” зробила сюрприз для шанувальниці ведучого програми Олександра Скічка, назвавши зірку її іменем.

Незвичайний подарунок зі своїм автографом вручив сам ведучий безпосередньо на каналі “Україна”, куди дівчину запросили на екскурсію.

– «Зірковий шлях» розповідає про життя зірок, про їхні секрети. Тому, порадившись з колективом, вирішили зробити саме такий подарунок. Заодно показати і розповісти, як тут все у нас на каналі влаштовано. У мене-то зірка вже є – це моя улюблена дружина. Так що чому б і ні, тим більше, що такого ніхто ще не робив, а я люблю дивувати», – зазначив ведучий програми« Зірковий шлях» Олександр Скічко.

Подарунок отримала Анна Дмитрах, яка протягом онлайн-конференції в одному з видань замість того, щоб поставити запитання, побажала Олександру красивою і довгого життя, зробивши комплімент, що зворушило ведучого.

Для дівчини такий подарунок став несподіваним сюрпризом.

– Мені було нереально приємно отримати такий подарунок! Це дійсно несподівано, і мені не вистачить слів, щоб описати всі емоції, які зараз відчуваю! Величезне спасибі Саші і всій команді, – поділилася враженнями Анна.

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама