Графік відновлення гарячного водопостачання, призначення та відсторонення у мерії, – підсумки дня

27.06.2018, 22:30

“ІнфоМІСТ” підбиває інформаційні підсумки дня, що минає.

Гаряча вода. Нині у Черкасах тривають гідравлічні випробування. Як повідомляють у департаменті житлово-комунального комплексу, фахівці працюють над ліквідацією поривів, знайдених під час першого й другого підетапів. У яких районах Черкас  і коли з’явиться гаряча вода, читайте ТУТ.

Призначення. Батьківщинівця Геннадія Шевченка призначили керівником КП “Черкасиінвестбуд”. Цю інформацію у коментарі виданню “ІнфоМІСТ” підтвердив сам Шевченко. Новий очільник повідомив, що вже познайомився із колективом КП. Першим кроком на посаді назвав проведення аудиту діяльності підприємства.

Позбавлення повноважень. Депутата обласної ради від фракції “Свобода” Віталія Чміля позбавили депутатських повноважень згідно заяви. За таке рішення проголосували 49 народних обранців, інформує кореспондент сайту “ІнфоМІСТ”. Натомість депутатом імовірно має стати Ірина Онищенко.

Відсторонення. Заступника міського голови Ігоря Волошина рішенням Придніпровського райсуду відсторонили від посади.

Детектор брехні. Чоловік потерпілої в сутичці із депутатом Олегом Баштоном вимагає пройти детектор брехні і чесно відповісти на питання: “Чи бив він її дружину”. Депутат обласної ради Олег Баштан каже, що все монтаж і провокація.

ВИБІР РЕДАКЦІЇ: Подорожі, інтерактивне навчання та креативне дозвілля. Учасники програми Erasmus+ діляться досвідом

Півроку в іншій країні, друзі з усього світу, вдосконалення англійської та навчання у найкращих викладачів Європи – про такі переваги розповідають черкаські учасники програми Європейського Союзу Erasmus+. Курс на Європу відкриває Україні нові закордонні освітні можливості як для студентів, так і науковців.

Ми вже писали про закордонні освітні програми, особливості навчання, гранти та перспективи, які доступні кожному. Тож тепер розповімо про тих, хто цими можливостями вже скористався.

0 коментарів

Залишити відповідь