Реклама

molli

В Умані планують створити лікарню за ізраїльськими стандартами та відновити аеропорт (фото)

11903557_1698055763763701_219115165_n

Налагодження співпраці між Черкащиною та Ізраїлем, розвиток інфраструктури на Уманщині та залучення іноземних інвестицій, – ці та низку інших питань приїхав вирішувати до Умані Надзвичайний і Повноважний Посол Ізраїлю в Україні Еліав Бєлоцерковскі.

Нагадаємо, що незабаром до Умані з усього світу приїжджатимуть хасиди, аби відзначити єврейський Новий рік. Вони вважають своїм обов’язком побувати хоча б раз у своєму житті на могилі цадика Нахмана. Кожного року до Умані приїздять близько 25-30 тисяч хасидів.

Тож Еліав Бєлоцерковскі приїхав із робочим візитом, аби обговорити всі питання щодо підготовки до свята.

Особливу увагу обласна та міська влада приділили безпеці:

– Важливо вирішити питання, які пов’язані з безпекою, особливо у час військової агресії на території України. На нараду зібралися всі правоохоронні служби, Управління держслужби з надзвичайних ситуацій, санепепідемслужби, охорони здоров’я, адже це життя наших людей, – наголосив голова Черкаської обласної державної адміністрації Юрій Ткаченко.

11897015_1698072400428704_1533391195_n

Також на нараді керівництво області, Умані та Посол Ізраїлю в Україні обговорили участь в інвестиційному форумі, що відбудеться 18 вересня, згадали і про розбудову місцевого аеропорту. Адже це неабияк посприяє розвиткові туризму на Уманщині.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Губернатор розказав, як «залицятися» до інвесторів

Саме на інвестиційному форумі планують представити генеральний план розвитку міста:

– Представлений у 3D-форматі генеральний план розвитку Умані дасть чітко зрозуміти, які земельні ділянки можуть бути реалізовані під той чи інший інвестиційний проект. Треба, щоб долучалися інвестори з Ізраїлю. Питання паломництва і розвитку готельно-ресторанного бізнесу, малого та середнього бізнесу загалом – це пріоритет розвитку Умані. Окрім того, є перлина – Софіївський парк, там теж досі не розвинена інфраструктура. У нас вже є досвід, не раз були зустрічі з інвесторами із Ізраїлю щодо розвитку сільського господарства, тваринництва, овочівництва. Тому рухатимемося в цьому ж напрямку, – зауважив Ткаченко.

11911055_1697916220444322_1417072193_n

У свою чергу Надзвичайний і Повноважний Посол Ізраїлю в Україні Еліав Бєлоцерковскі подякував черкащанам за гостинність, професіоналізм правоохоронців та органів влади. Проте мета цього приїзду – налагодження майбутньої співпраці між Україною та Ізраїлем. Найперше – створення в Умані центру невідкладної медичної допомоги.

– Я впевнений, що відзначення Нового року відбудеться, як завжди, на високому рівні, в цьому плані ми спокійні. Найголовніше зараз – розширити нашу співпрацю. Перетворити Умань в модель співраці між Ізраїлем та Україною. Ми підпишемо договір про співпрацю з місцевою лікарнею, при якій ми створимо центр невідкладної медичної допомоги за ізраїльськими стандартами, – розповів Еліав Бєлоцерковскі.

Неабияк зацікавило Посла інвестування в місцевий аеропорт:

– Це був би дуже цікавий проект, бо зараз хасади прилітають в Бориспіль і в Одесу, якби тут був аеропорт – це сприяло б не лише приїзду хасидів в Умань на Новий рік, а загалом туризму протягом всього року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За допомогою гаджетів уманські правоохоронці розумітимуть іврит

Після наради та вручення планшетів, делегація Ізраїлю, керівництво області та міста оглянули місця перебування паломників.

Коментарі

avatar

Реклама

Реклама