В Умані молодят одружуватимуть у музеї

16.05.2018, 21:05

В Умані реєстрацію шлюбів у рамках пілотного проекту Міністерства юстиції «Шлюб за добу» проводитимуть у Художньому відділі Уманського краєзнавчого музею, розташованому в уманському костелі – пам’ятці архітектури державного значення першої половини XIX століття.

Нині тут розміщені цінні зібрання творів образотворчого і пластичного мистецтва, тож молодята поєднуватимуть свої серця в оточенні прекрасного.

Нагадаємо, що Умань стала п’ятим населеним пунктом Черкащини, що приєднався до пілотного проекту Міністерства юстиції України «Шлюб за добу» у квітні цього року.

До цього такою послугою можна було скористатися в містах Черкаси, Сміла, Канів та у с. Білозірֹ’я Черкаського району. В рамках проекту на Черкащині вже одружилися 395 пар.

Для проведення державної реєстрації шлюбу в скорочені терміни, необхідно звернутися до художнього відділу Уманського краєзнавчого музею за адресою: вул.Андрія Кизила, 2. Довідки за телефоном: (04744) 3-75-11, 3-34-46.

Як зазначив начальник Головного територіального управління юстиції у Черкаській області Олександр Свіренюк, молодятам не слід забувати, що проект «Шлюб за добу» передбачає лише можливість вибору заявниками бажаних дати та місця проведення державної реєстрації, проте не позбавляє необхідності подання передбачених діючим законодавством документів: паспорта громадянина України, паспортного документа іноземця або документа, що посвідчує особу без громадянства.

У разі, якщо заявником є не громадянин України, додається документ, що підтверджує законність його перебування на території України. Якщо заявники раніше перебували у шлюбі, потрібно додати документи, які засвідчують його розірвання чи визнання недійсним. Документи, складені іноземною мовою, подаються разом з їх перекладами українською мовою, засвідченими в установленому порядку.

 

0 коментарів

Залишити відповідь