В Умані хасиди відремонтували дорогу і допомогли військовим

03.08.2015, 16:20

32c73c9961d0563b92d140b078333eaa

Уманська єврейська асоціація, що організовує під час паломництва хасидів наметове містечко,  зробила дві гарні справи – відремонтували дорогу та забезпечила бійців 41 батальйон ЗСУ спальними мішками.

Про це пише сайт “Вечірня Умань“.

Уманська єврейська асоціація виділила кошти на ремонт вулиці Щорса в Умані та забезпечила бійців 41 батальйону Збройних силу України, що тримає позиції під Маріуполем спальними мішками, подушками та іншими потрібними для бійців речами. І в цьому немає нічого дивного, оскільки представники паломників є громадянами Ізраїлю, а ця маленька держава, як відомо, перебуває у стані перманентного збройного конфлікту з агресивними сусідами та численними терористичними організаціями з перших днів проголошення своєї державної незалежності.

Читайте також: В Умані хасид на джипі промчав дитячим майданчиком (відео)

Ось чому хасиди дуже добре знають що таке війна. І як це – жити в країні, що захищає своє право на існування.

Сам голова Уманської єврейської асоціації Елієзер Кіршбаом та його колега Авраам Ягельник особливо свій вчинок не коментували. Сказали, що такому туристичному місту як Умань соромно мати погані дороги. І вони готові допомогти місту стати кращим в силу своїх можливостей.

 

0 коментарів

Залишити відповідь