Утеплити будинок черкасцям допоможуть кошти з міського бюджету

17.07.2015, 13:49

11748659_1686417801594164_1160273634_n

Міськвиконком прийняв рішення фінансово допомогти ОСББ утеплити багатоповерховий будинок за адресою Козацька 7.

Проект рішення прийнятий з поправкою: кошти будуть виділятися за умови прийняття зобов’язання подальшого утеплення всього будинку протягом 3 років, оскільки станом на сьогодні мова йшла про часткове утеплена будинку. Якраз цей факт і викликав бурхливе обговорення в залі засідань. Дискусії тривали близько 1,5 години.

Начальник цього ОСББ Віталій Шапошник повідомив, шо наразі кошти зібрані для утеплення 60% квартир

– Хто здав гроші, квартири того і утеплять. Зараз близько 13 % квартир утеплені. Тобто в результаті ми отримаємо більше 70 %

Бажання людей підтримали депутати міськради Роман Діскант та Богдан Колядко, які відзначили, що рішення про співфінансування необхідно надати, оскільки таким чином люди зможуть взимку економити кошти за опалення

Проти часткового утеплення виступив міський голова Сергій Одарич, який назвав це порушенням будівельних норм

– Будівельні норми передбачають системність в утепленні. Ви дивитись під ноги, а гляньте на пару років вперед. Там, де не стіни не утеплені, буде нижча темперетура. Так з’являються мікротріщини. І потім через кілька років люди вже прийдуть просити грошей на будинок.

За результатами голосування у відкритому режимі виконком прийняв проект рішення виділити кошти з бюджету на співфінансування.

Проти проголосували Сергій Одарич і Анатолій Рекун.

 

1 коментарів

Залишити відповідь

  • Часткове утеплення малоефективне: хоч це 60 вiдсоткiв, хоч 70. Хто контролюватиме подальше утеплення на протязi 3-х рокiв? Шапошника в любий час можуть переобрати, хто вiдповiдатиме по його обiцянках? Тепер э приклад для других ОСББ-ходити по депутатах и добиватися пiдтримки на засiданнях, хоч би скiльки грошей не зiбрали мешканцi будинку. Програму тiльки прийнято Урядом на три роки та вже почались штурми. Питання треба вирiшувати однаково для всiх ОСББ, а не тiльки для найспритнiших.