Успіхи та скандали: ТОП найгучніших студентських подій на Черкащині

17.11.2016, 19:00

Сьогодні, 17 листопада, як і студенти багатьох країн світу, черкащани відзначають свій день. ІнфоМІСТ зробив підбірку гучних подій, що трапилися протягом останнього навчального року у вишах області. Ці епізоди ставали не лише темами для обговорення у студентських колах, а й ТОП-новинами місцевих та всеукраїнських ЗМІ.

novyj-kollazh4

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Трудові семестри

Студентська громада почала протестувати проти так званих трудових семестрів. Кошти за так звану практику активно збирали віддавна, про що не соромляться говорити випускники навчального закладу. У разі несплати студентам не підписували обхідні листи, які необхідні для отримання диплому. Керівництво відхрестилося: внески благодійні та є ініціативою самих студентів. Активісти ЧНУ ім. Б. Хмельницького вирішили шукати правди за допомогою правоохоронних органів.

рогоз

 Успіхи в документалістиці

Студент-журналіст ЧНУ ім. Богдана Хмельницького Андрій Рогозін, попри 4 роки навчання на медійника, знайшов себе у короткометражному документальному кіно. Стрічка “Дякую, мамо!”, де Андрій виступив звукорежисером та монтажером, вже встигла побувати на 5 фестивалях і вибороти 3 нагороди. Короткометражне кіно показали на відкритті нового сезону в Кінотеатр “ліра”, на Gogolfest, «Кінокухні», «Кінопосиденьках», фестивалі фантастики та уявних світів LiterraCon, отримав спеціальні відзнаки фестивалів «Кінокімерія» й «Дніпро Cinema», а також нагороду з Житомирського кінофестивалю “Пілігрим”.

61015_3

Аспірант ЧНУ ім. Б. Хмельницького, боєць АТО Ярослав Платмір указом Президента України був нагороджений орденом “За мужність” ІІІ ступеня. Окрім того він разом зі своєю мамою узяли участь у відомому фотопроекті, присвяченому Дню матері. Історія Тамари та Ярослава Платмірів опинилася серед 12 неймовірно промовистих фоторозповідей про українських героїв та їхніх матусь, котрі наважилися відпустити синів на війну і за цей час пережили пекло.

2 коментарів

Залишити відповідь