Ускладнення руху спостерігається в Уманському районі, – рятувальники

18.01.2018, 16:22

Речник ДСНС в Черкаській області Костян Проценко оприлюднив оперативне зведення дій пожежно-рятувальних підрозділів управління під час ліквідації наслідків ускладнення погодних умов. 

У зв’язку з ускладненням погодних умов, пожежно-рятувальні підрозділи Управління переведені на посилений варіант несення служби.

Наразі на цілодобовому чергуванні перебуває 155 чол. особового складу та 43 одиниці пожежної, рятувальної та спеціальної техніки.

Станом на 15 годину 18 січня в районах області функціонують 134 стаціонарних пункти обігріву, з яких 55 – функціонують у цілодобовому режимі.

У період з 17 по 18 січня, чергові караули Шполянської, Уманської, Маньківської, Христинівської, Драбівської, Золотоніської, Городищенської та Смілянської районних пожежно-рятувальних частин 33 рази залучались для надання допомоги громадянам, що потрапили у складні або небезпечні ситуації. Допомогу отримали 258 громадян, із снігових заметів вивільнено 121 автотранспортний засіб.

Зокрема, в Городищенському та Маньківському районах рятувальники допомогли 2-м породіллям дістатися лікарні, в обох випадках пологи пройшли вчасно та без ускладнень. Шполянські рятувальники звільнили зі снігового замету автомобіль, в салоні якого знаходилися діти. Христинівські рятувальники допомогли пасажирам міжобласного рейсового автобусу, який через технічне пошкодження не міг продовжити рух. У салоні транспорту перебували 24 пасажира.

Станом на 16 годину, 18 січня, ускладнення руху спостерігається в Уманському районі, на автотрасі Київ-Одеса поряд із селом Ладиженка. Де активно працюють рятувальники, поліція та комунальні служби.

Для роботи очисної техніки, в області на окремих ділянках доріг в напрямку Київської області, часткового обмежено рух великовантажного транспорту.

У зв’язку з цим, рятувальники радять водіям у найближчі 24 години обмежити користування автотранспортом.

Через спрацювання автоматичних систем електричного захисту в області відключені об’єкти електричних мереж та порушено електропостачання 149-ти населених пунктів.

Триває робота обласного штабу з ліквідації наслідків негоди.

0 коментарів

Залишити відповідь