Уперше за 30 років у Черкасах відновлюють будівлю художньої школи

20.08.2017, 10:00

Нині в Черкасах триває реконструкція фасаду дитячої художньої школи імені Данила Нарбута, що на вулиці Хрещатик, 214. Про це на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» повідомив міський голова Анатолій Бондаренко. Завершити розпочаті роботи планують до 1 вересня.
Зауважимо, що востаннє зовнішні стіни цієї історичної для міста будівлі відновлювали близько 30 років назад, – йдеться на сайті Черкаської міськради.

Як повідомили в департаменті освіти та гуманітарної політики, для проведення капітального ремонту художньої школи в бюджеті Черкас на 2017-ий рік передбачили 1 млн 300 тис. грн. Завдяки цьому фінансуванню тут, зокрема, проведуть реставрацію фасаду приміщення та ін’єктування стін бетонним розчином. Це сучасний спосіб позбутися тріщин та збереження фасаду.

На сьогодні в художній школі ім. Д. Нарбута навчається 475 дітей віком від 5 до 18 років. Тут вони опановують свої творчі навички в трьох різних відділеннях: графіки, декоративне-прикладного мистецтва та станковому.

Свого часу в цій будівлі на Хрещатику знаходилась єврейська гімназія. Натомість у радянський період приміщення використовувалося державними та партійними установами. Загалом же цей будинок був зведений у 1910-х роках за проектом архітектора Владислава Городецького. Художня школа в ньому працює із 1988-ого року.

0 коментарів

Залишити відповідь