Уманському активісту прострелили живіт та ногу

12.07.2015, 7:51
DSC_0021
Фото: “Вечірня Умань”

Кримінальне чтиво по-уманськи. 10 липня від двох куль невідомого у формі інтернет-сервісу постраждав колишній регіонал, а нині – член Уманської районної сотні Самооборони, Народного трибуналу та редколегії газети «Гуркіт правди» Олександр Томасєвич. Чоловік господарював вдома, коли до нього прийшов незнайомець і почав стріляти із травматичної зброї. Про це пишуть журналісти “Вечірньої Умані“.

Олександр Томасєвич отримав два поранення у живіт та ногу.  У всьому винить місцеву “еліту”.
– Близько 18:00  я господарював вдома. Викладав плитку. Почув гавкіт собак і вийшов на вулицю. Бачу, стоїть мужчина у формі, на якій написано «Інтернет». Запитав у мене адресу будинку, я сказав. Далі він запитав чи ми замовляли проведення інтернету, я відповів, що ні, і поцікавився із якої він компанії. Але відповіді не почув, і він собі пішов. Виявилося, що він обійшов мій будинку, і з іншого боку намагався підійти. Проте там дороги не було. Побачивши знову мене, злочинець зі словами: «Ми встановлюємо інтернет», відкрив по мені стрільбу. Цілився він мені в лоба. Але я вчасно відігнувся, намагався сховатися за дерево, тому кулі влучили мені в ногу та живіт. Він тричі стріляв, а потім втік.

DSC_0027
Фото: “Вечірня Умань”

Постраждалий має вже і підозрюваних:

– Зараз ми викриваємо злочини нашої “еліти” – Олександра Цебрія, Людмили Кирилюк, Сергія Клочка, начальника архітектурного відділу Віктора Лісаченка, начальника земельного відділу Лідії Тарасюк та начальника відділу житлово-комунального господарства Станіслава Назарова. Тому перша підозра впала на них. Проте вчора, ми вчора ще й були в нашого головного прокурора Руслана Резніка. Запитували його про ті кримінальні справи, котрі були порушені проти нашої «еліти». А сьогодні вже в мене стріляють.

Уманські правоохоронці вже склали фоторобот “стрілка”.

foto

Злочинець був  у новій синій формі: штани, куртка. На верхньому одязі було написано «Інтернет». На обличчі – прозорі окуляри, схожі на тактичні, видно було, що він їх не носить, бо вони зовсім йому не личили. Він був середнього зросту, приблизно 170-180 см. Середньої статури. Лице гарне, квадратне, доглянуте, із небритістю терміном зо два дні. Колір волосся темний, але не чорний. Стрижка коротка, він був у кепці. Взуття темне.

Правоохоронці за даним фактом уже відкрили кримінальне провадження за частиною 4 статті 296 (Хуліганство) Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування.

0 коментарів

Залишити відповідь