Уманчанин виборов п’ять золотих нагород чемпіонату світу та Європи (фото)

27.07.2015, 13:56

gurovuku_apb_2013_гирьовий-спорт-фото
Черкащанин Валентин Хмільовий успішно виступив у складі збірної України на Чемпіонаті світу і Європи з гирьового спорту, що проходив на початку липня в угорському місті Печ. У перший день міжнародних змагань в особовому заліку у ваговій категорії 75 кг із результатом 54 підйоми (підйом довгим циклом 32 кг) спортсмен виборов І місце серед чоловіків та юніорів.

Про це пише “Черкаський Спорт”.

Успішним для Валентина був і другий день змагань: у поштовху двох 24-кілограмових гир із результатом 97 підйомів він посів І місце серед студентів і І місце серед юніорів. Цього ж дня Валентин Хмільовий результативно виступив у збірній естафеті, за підсумками якої команда з 5 осіб зайняла І місце. Про це інформують в УДПУ ім. П. Тичини.

Загалом наш спортсмен виборов п’ять золотих нагород серед дорослих та юніорів. За результатами міжнародних змагань збірна України зайняла ІІ місце у командному заліку, а студентська збірна – почесне І місце.

Всі чекали від Валентина високого результату, адже, не дивлячись на свій молодий вік, він має чималий досвід виступів на міжнародних змаганнях. У його копилці досягнень – безліч дипломів та грамот, 30 медалей, і в тому числі 25 золотих. Яскравим результатом в Угорщині на Чемпіонаті світу і Європи спортсмен підтвердив свій попередній результат – минулого року в таких же змаганнях (в місті Ліон Франція) він показав гарний результат, ставши переможцем серед студентів та юніорів.

– Спортсмен-гирьовик Валентин Хмільовий – гордість нашого університету, – із черговою перемогою його щиро привітав ректор, професор Олександр Безлюдний, побажавши успішних тренувань і результативних виступів у майбутньому. Валентин подякував Олександру Івановичу, а також декану факультету фізичного виховання Галині Безверхній за підтримку, яку він весь час отримує, навчаючись в університеті.

180715 1436964256 img 7575
1437557136 1
0 коментарів

Залишити відповідь