Учасники благодійного велопробігу «Захід-Схід» прибули на Черкащину (фото)

04.08.2015, 17:25

4 серпня учасники Всеукраїнського благодійного велопробігу «Захід-Схід» прибули на Черкащину. Першим містом області, яке зустрічало учасників акції стала Умань. Тальне велосипедисти планують відвідати 6 серпня.

Про це інформує прес-служба ДСНС в області.

В Умані учасників велопробігу зустрічали на центральній площі, де зібралися представники місцевої влади та жителі міста. До цього заходу також долучилися рятувальники ДСНС Черкащини, які впродовж усього маршруту забезпечуватимуть безпеку руху учасників велопробігу.

За планом перебування, цього дня у супроводі активістів місцевого велосипедного клубу, учасники акції відправляться на екскурсію уманщиною, а вже завтра, відвідають Національний дендрологічний парк «Софіївка». Загалом на Уманщині учасники марафону перебуватимуть два дні.

Зазначимо, що Всеукраїнський велопробіг «Захід-Схід» стартував 16 липня з міста Чоп, рухаючись на схід країни його учасники планують на День Незалежності прибути на Луганщину, до смт. Мілове – кінцевого пункту пробігу.

Щодня, пелетон марафону долає приблизно 50 км. Водночас учасники велопробігу запрошують усіх бажаючих, а також активістів велосипедних клубів які є в українських містах долучитися до їхнього руху.

0 коментарів

Залишити відповідь