У Золотоноші відкрили площу Героїв Майдану (фоторепортаж)

22.08.2015, 11:06

Золотоноша 1

Сотні золотонісців зібралися в центрі міста, аби відкрити оновлену площу, яку відтепер іменуватимуть Героїв Майдану. Відзначення розпочалося із Параду вишиванок.

Золоотноша хода

Привітати містян із відкриттям площі та Днем Незалежності України приїхали голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко та голова облради Валентина Коваленко.

– Саме тут у географічному центрі України ми відзначаємо День Незалежності. Ця площа Героїв Майдану названа на честь тих, хто захищав і захищає нашу країну на Сході. Варто пам’ятати, що незалежність починається з кожного з нас. Патріотизм це не лише наша спільна боротьба з ворогом. Патріотизм і те, що ми тут в тилу зміцнюємо економіку, створюють робочі місця, – привітав містян голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко.

Він зазначив, що в Золотоноші найкращий інвестиційний клімат. Саме завдяки інвесторам оновлення площі втілили в життя. Ткаченко подякував підприємствам, які долучилися до реконструкції: “Спецагросоя”, Золотоніський маслоробний комбінат, олійний завод, ПП “Надія” та ін.

Золотоноша 2

На думку голови обласної ради Валентини Коваленко, саме зараз українці справді почали цінувати незалежність країни, це свято набуло нового сенсу:

– Раніше не було приживленого відчуття незалежності. За шароварами та вишиванками за 24 роки ми втратили пильність, розуміння сутності своєї. А тепер ця вишиванка не лише зовнішня оздоба,наш глибокий зміст. Зараз маємо волю, протидіяти російській агресії. Цей День Незалежності переживається тяжко. В Україні вже тисячі загибли за незалежність країни, та і Черкащина наближається до Небесної Сотні… Сьогодні в Черкасах ми проводжатимемо загиблого айдарівця Ярослава Чалого. Тож я закликаю кожного почати з себе, “Лупайте цю скалу”, скалу корупції, тоталітаризму. Щоб хлопці розуміли, за що вони воюють, за нове життя, – запитувала Франка Валентина Коваленко.

Золотоноша 3

На площі нагородили рідних загиблих Героїв у зоні АТО: Гагу В’ячеслава Валерійовича – радіо телефоніста 95 окремої аеромобільної бригади, нагороду отримав батько Олег. 

Золотоноша вручення

Нагородили посмертно снайпера 2-го батальйону територіального руху опору Харченка Максима Борисовича. Нагороду отримали мати та два сина. Полеглих вшанували хвилиною мовчання. 

Золотоноша 9

Опісля привітань містяни, керівництво Золотоноші та області поклали квіти до пам’ятника Героям Небесної Сотні та Тарасу Шевченку у меморіальному парку.

Золотоноша 10

Нагадаємо, що на площі вже є безкоштовний Wi-Fi.

За словами міського голови Золотоноші Віталія Войцехівського, це не остаточний вигляд площі.

Золотоноша 5

Одразу після привітань роботи на площі продовжились, а золотонісці продовжили святкування.

0 коментарів

Залишити відповідь