У вихідні через нерозчищені тротуари у травмпункті опинилися 130 черкащан (відео)

23.01.2018, 9:20

Через ожеледицю у Черкасах зріс рівень травматизму. Лише за вихідні дні до Третьої міської лікарні звернулися 130 містян. У них діагностували переломи вивихи та розтягнення. Серед постраждалих – молоді і літні люди.

Черкащанка Марія Шляхта послизнулася на нерозчищеному тротуарі. У результаті втрапила до лікарні із трьома переломами двох кісток. Травма серйозна, за прогнозами медиків, місяць жінка не зможе ставати на ногу.

Людмила Панюшкіна розповідає, що впала біля зупинки і зламала руку.

За словами завідувача травмпункту Віталія Григорєва, кількість пацієнтів збільшилася удвічі. У вихідні зробили травмованим 18 операцій. Першочергово приймають пацієнтів, що травмувалися на вулиці. Деталі – у сюжеті телеканалу “Рось“.

5 коментарів

Залишити відповідь

  • Тепер нехай із резервного фонду місто витрачає людям на лікування. А то ще в грудні рапортували, що все до зими готово, і сумішшю запаслися, і техніка напоготові. А як трапилася, нарешті, зима – прямо “армагедон” якийсь!

  • Цікаво чому для автомобілів все розчистили ,а для пішоходів НІ?По вул.корольова взагалі складно навіть дорогу перейти-трактори нагорнули все з дороги,а ви пішоходи перелітайте кучугури.

    • Ната, ви в центрі були? Я вчора двічі впала у самісінькому центрі міста – скрізь льод. А ви про Корольова…Наші “слуги” пішки не ходять, тому вони далекі від реальності. Тільки і чую по ТБ: стільки-то техніки, стільки-то робітників, які не сплять ночами, стільки-то зроблено. Тільки от в результаті – травмовано 130 черкащан. А з них – як з гуся вода!

  • Вулиця Амброса, така ж ситацiя, нi дорога для авто нi тротуари, не розчищено, де iнде посипано пiском, Але там уже суцiльна крига ще й кострубата i це не допомога. Саме прикре що така ситуацiя вже не перший день i всiм на це байдуже. Снiгоочисноi технiки в районi помiчено не було жодного разу так що надiя тiльки на ранню весну