У центрі Черкас до 31 липня перекриють ділянку дороги

10.07.2015, 15:02

7989898

Відсьогодні й до 31 липня буде перекрито ділянку дороги по вул. Байди Вишневецького біля військової частини А1744. Таке рішення у зв’язку з проведенням ремонту проїжджої частини дороги ухвалили сьогодні на засіданні виконкому.

Разом із тим, у зв’язку з проведенням ремонту головного каналізаційного колектора тимчасово буде заборонено рух транспортних засобів вулицею Пастерівською між вул. Благовісною та бульв. Шевченка. Перекриють цю ділянку з 10 липня 2015 року до 10 серпня 2015 року.

На час перекриття там будуть встановлені необхідні дорожні знаки та огородження, погоджені з відділенням організації дорожнього руху та нагляду за станом шляхів УДАІ УМВС України в Черкаській області.

Окрім цього, на час проведення ремонтних робіт на Пастерівській буде змінено рух міського автобусного маршруту №9 «Залізничний вокзал – АТЗТ «ЧШК». Він курсуватиме:

– в прямому напрямку – В’ячеслава Чорновола, 14 Грудня, Рози Люксембург, Чайковського, Пастерівська, Благовісна, Богдана Хмельницького, бульв. Шевченка, Смілянська, Вернигори, Десантників, Хоменка;

– у зворотному напрямку – Хоменка, Смілянська, Крупської, Вернигори, Смілянська, бульв. Шевченка, Богдана Хмельницького, Ільїна, Пастерівська, Чайковського, Рози Люксембург, 14 Грудня, В’ячеслава Чорновола.

Про це повідомили в управління транспорту департаменту житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради.

0 коментарів

Залишити відповідь